Pri enajstmetrovkah je zmagoviti gol dosegel napadalec Chelseaja Loic Remy. Foto: EPA
Chelsea po "loteriji" boljši od Barcelone

Na pripravljalnem mednarodnem pokalu prvakov v ZDA je Barcelona že izgubila proti Manchester Unitedu, tokrat je bil boljši še Chelsea. V rednem delu je Chelsea v 10. minuti v vodstvo z izjemnim prodorom popeljal Eden Hazard, priključek sta Barci v drugem polčasu zagotovila Luis Suarez in Sandro Ramirez, v 85. minuti pa je izid poravnal Gary Cahill.

Zmagovalci Lige prvakov so igrali brez petih standardnih igralcev, med njimi sta manjkala Lionel Messi in Neymar, medtem ko je Chelsea igral brez Williana, Radamela Falcaa in Juana Cuadrada.

Barcelona je poleg omenjenih porazov v okviru teh priprav premagala Los Angeles Galaxy z 2:1, Chelsea pa je izgubil s 3:4 proti New York Red Bulls in premagal Paris Saint-Germain s 6:5 po enajstmetrovkah, potem ko je v rednem delu igral neodločeno 1:1.