Brazilci so po šestih medsebojnih tekmah brez zmage le strli Francoze. To je bila na sedmem srečanju šele druga zmaga za selektorja Luiza Felipeja Scolarija, ki reprezentanco znova vodi od novembra. Foto: EPA

Vse tri zadetke so pred 51.919 gledalci dosegli v drugem polčasu. V 54. minuti je mrežo gostov iz bližine načel član Chelseaja Oscar po podaji Freda z leve strani. V 85. minuti je na 2:0 z levico s strelom proti daljši vratnici povišal rezervist Hernanes (Lazio), potem ko ga je nekoliko zunaj kazenskega prostora lepo našel Neymar. Končni izid je v sodnikovem podaljšku z 11-metrovke postavil še en rezervist Lucas (PSG). Prekršek za najstrožjo kazen nad Marcelom je storil Mathieu Debuchy.

Prejšnjo nedeljo so se Brazilci ob odprtju prenovljenega stadiona Maracana v Rio de Janeiru z Anglijo razšli z 2:2, Francozi pa so v sredo izgubili v Urugvaju z 1:0.