Juan Mata je dosegel odločilni zadetek na Old Traffordu. Foto: EPA
Mark Hughes
Mark Hughes, ki je 13 let igral za Manchester United (1980-86 in 1988-95), je bil jezen po koncu tekme zaradi številnih zapravljenih priložnosti. Foto: EPA
Mame Biram Diouf in Marcos Rojo
Mame Biram Diouf, ki je bil član Manchester Uniteda med letoma 2009 in 2012 (odigral je le pet tekem), je v 94. minuti zapravil izjemno priložnost za 2:2. Foto: EPA
Steven Gerrard
Steven Gerrard, ki je v soboto proti Stoku na Anfiledu igral le zadnje četrt ure, je bil tokrat razigran. Foto: EPA

Gostitelji, ki so po zelo slabem štartu v sezono v vse boljši formi, so povedli v 21. minuti. Ander Herrera je z leve strani podal pred vrata, kjer je Marouane Fellaini zadel z glavo. Šest minut pred odmorom je izenačil Steven N'Zonzi z roba kazenskega prostora po veliki zmedi v obrambi Uniteda.

Po uri igre je Juan Mata poslal žogo s prostega strela pred vrata, v gneči pred vrati je žoga presenetila vratarja Asmirja Begovića in končala za njegovim hrbtom. Gostje so v zadnjih minutah pritisnili, vstopila sta Peter Crouch in Marko Arnautović. V sodnikovem dodatku so bili gostitelji stisnjeni pred svoja vrata, strel Arnautovića je odbil David de Gea, v 94. minuti pa je bil že premagan, a je Ashley Young z golove črte izbil strel Mameja Birama Dioufa.

Liverpool poglobil krizo Leicestra
Leicester je septembra s 5:3 ugnal Manchester United, nato pa osvojil le še dve točki na devetih tekmah. Zadnjeuvrščena ekipa je izgubila proti Liverpoolu z 1:3. Gostitelji so povedli v 22. minuti, ko je Leonardo Ulloa zadel vratnico, žoga se je odbila od hrbta vratarja Simona Mignoleta in končala v mreži. Le štiri minute zatem je izenačil Adam Lallana z natančnim strelom po podaji Rickieja Lamberta.

V 54. minuti je po veliki napaki Wesa Morgana zadel Steven Gerrard. Devet minut zatem je bil izključen Morgan po prekršku nad Lambertom. Šest minut pred koncem je zasluženo zmago redsov potrdil Jordan Henderson z desnico po podaji Raheema Sterlinga.