Matjaž Kek odlično vodi Rijeko. Foto: EPA

Rijeka je domače občinstvo na Rujevici razveselila že v 4. minuti z golom - po prekršku nad Mariem Gavranovićem je Rijeka prišla do prostega strela na samem robu kazenskega prostora. Josip Mišić je žogo po sredini poslal prek živega zidu v mrežo valižanskega kluba.

Le minuto pozneje je bil blizu zadetka Alexander Gorgon, a se je z obrambo izkazal valižanski vratar.

Čeprav je imela Rijeka veliko priložnosti v prvem polčasu, se je ta končal z le prednostjo enega gola.

Na drugi gol so navijači čakali vse do 68. minute. Stefan Ristovski je z desne strani žogo lepo podal v kazenski prostor, kjer jo je na drugi vratnici sprejel in dal gol "as s klopi" Florentin Matei.

Statistika - posest žoge 64:36, streli 24:3 in streli v okvir vrat 10:1 - jasno govori, da je bila Rijeka dominantnejša in je na dobri poti v tretji predkrog Lige prvakov.