Henrik Mhitarjan je po četrt ure razblinil še zadnje upe St. Etienna. Foto: Reuters
Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger je po dobri uri igre na zelenici zamenjal Michaela Carricka. Foto: Reuters
Alessandro Schöpf
Alessandro Schöpf (Schalke) je zatresel mrežo Paoka. Foto: Reuters

Edini zadetek na srečanju je že v 16. minuti dosegel Henrik Mhitarjan. Ta je izkoristil krasen predložek Juana Mate z leve strani in iz neposredne bližine premagal nemočnega vratarja Stephana Ruffierja. Armenec je nato že čez nekaj minut zaradi težav s tetivo zapustil zelenico, namesto njega pa je v igro vstopil Marcus Rashford.

Francozi so imeli v nadaljevanju sicer jalovo premoč. Žogo so dalj časa imeli v svoji posesti, a kakšne resnejše priložnosti si niso pripravili. Tudi ko so rdeči vragi ostali brez izključenega Erica Baillyja - po dobri uri igre je zaradi prekrška nad Romainom Hamoumajem prejel še drugi rumeni karton - vratar Sergio Romero ni imel veliko dela.

Proti Manchester Unitedu je 59 minut igral tudi slovenski reprezentančni napadalec Robert Berić. Svoje mesto na zelenici pa je nato odstopil Nolanu Rouxu.

Prejšnji četrtek so na Old Traffordu rdeči vragi zmagali s 3:0, vse tri zadetke je dosegel Zlatan Ibrahimović. Francozi so bili zelo nevarni, zapravili so nekaj lepih priložnosti, tudi obe odločitvi o obeh najstrožjih kaznih sta bili sporni.