Paul Pogba
Paul Pogba je bil dvakratni strelec na Olimpicu. Foto: EPA
Adem Ljajić
Adem Ljajić (levo) je v 23. minuti izenačil v Bergamu. Foto: EPA

V 23. minuti je ob prvem strelu v okvir vrat povedel Milan, ko je po podaji Stephana El Shaarawyja z leve strani sredi kazenskega prostora izvrstno podstavil desnico Jeremy Menez in Samir Handanović je bil po strelu z notranjim delom stopala brez moči.
Izenačil je v 61. minuti Joel Obi s strelom z levico po tleh z roba kazenskega prostora, ko Milanova obramba ni uspela dobro izbiti žoge.
Prečki El Shaarawyja in Icardija
Ob koncu tekme se je na vsaki strani po enkrat stresel okvir vrat. El Shaarawy je v 75. minuti meril v prečko, ko se je sam znašel pred Handanovićem. Prečko je štiri minute pozneje po podaji Fredyja Guarina zadel tudi napadalec Interja Mauro Icardi.
V četrti minuti sodnikovega podaljška se je v ugodnem položaju znašel še Milanov rezervist Andrea Poli, toda pred vrati je eden izmed branilcev žogo odbil v kot. Inter je najlepšo priložnost poleg zadetka imel že v 8. minuti, ko je po napaki Sulleyja Muntarija, ki je napačno podal žogo, Icardi sam stekel proti Diegu Lopezu, vendar slabo streljal po tleh. Španski vratar je žogo ustavil z nogo.
Pogba in Tevez napolnila mrežo Lazia

Nogometaši Juventusa v soboto niso imeli velikih težav, da so prišli do desete zmage v tej sezoni. Z dvema zadetkoma Paula Pogbaja so z 0:3 premagali Lazio. Zmagala je tudi Roma.
Stara dama je na Olimpicu povedla v 24. minuti, ko je Pogba zadel po akciji Andree Pirla in Carlosa Teveza iz protinapada, Argentinec mu je podal z leve strani. Tevez je v 55. minuti povišal na 0:2 z roba kazenskega prostora po novem protinapadu in podaji Claudia Marchisia, Pogba pa je končni izid postavil devet minut pozneje, ko ga je lepo zaposlil Roberto Pereyra in se je znašel sam pred vratarjem Federicom Marchettijem.

Lazio, peti na lestvici, po vodilnem zadetku gostov ni znal reagirati, Juventus je imel premoč na sredini igrišča. Kljub izključitvi Simoneja Padoina v 71. minuti zaradi drugega rumenega kartona je do konca tekme zadržal visoko vodstvo.

Gol in podaja Ljajića
Roma se je veselila zmage z 1:2 v Bergamu, kar so bile njene prve osvojene tri točke v gosteh po dveh mesecih. Atalanta je nudila dober odpor in že ob koncu prve minute prišla v vodstvo. Po podaji z desne strani je s šestih metrov žogo v mrežo poslal Maximiliano Moralez. V 10. minuti je gostiteljem prednost z 2:0 preprečila prečka.
Rimljanom je nato do konca prvega polčasa uspelo preobrniti izid. V 23. minuti je Adem Ljajić izenačil z natančnim in neubranljivim strelom z desnico z leve strani v spodnji kot, tri minute pred odhodom v slačilnico pa je vodstvo gostom zagotovil Radja Nainggolan. Belgijski reprezentant je v kazenskem prostoru v polno meril po tleh z levico prav po dvojni podaji z Ljajićem. V drugem delu tekme je bilo dogajanje na zelenici manj razburljivo, Atalanta je zagrozila ob koncu, a do izenačenja ni uspela.
12. krog:
MILAN - INTER 1:1 (1:0)
Menez 23.; Obi 61.
Milan: Lopez, Rami, Zapata, Mexes, De Sciglio, Bonaventura, Essien, Muntari (76./Poli), Menez, Torres (73./Honda), El Shaarawy.
Inter: Handanović, Nagatomo, Ranocchia, Juan Jesus, Dodo, Kuzmanović, Obi (72./Hernanes), Guarin, Kovačić (94./M'Vila), Palacio, Icardi (89./Osvaldo).

RK: Padoin 71./Juventus
Lazio: Marchetti, Basta (87./Cavanda), de Vrij, Cana, Braafheid, Parolo, Biglia, Lulić, Candreva, Klose (57./Đorđević), Keita (57./Felipe Anderson).
Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Padoin, Marchisio, Pirlo (77./Vidal), Pogba, Pereyra (73./Mattiello), Tevez, Llorente (61./Morata).
Sodnik: Antonio Damato

CESENA - SAMPDORIA 1:1 (0:0)
Lucchini 60.; Nica 77./ag
Krajnc (Cesena) je bil na klopi.

VERONA - FIORENTINA 1:2 (1:1)
Lopez 39.; Rodriguez 16., Cuadrado 62.
Kurtić je igral od 82. minute, Iličić (oba Fiorentina) je bil na klopi.
NAPOLI - CAGLIARI 3:3 (2:1)
Higuain 11., Inler 30., de Guzman 62.; Ibarbo 38., Farias 47., 67.
PARMA - EMPOLI 0:2 (0:1)
Vecino 45., Tavano 56.
UDINESE - CHIEVO 1:1 (1:0)
Di Natale 45.; Radovanović 74.
Birsa je igral do 86. minute, Cesar in Lazarević (vsi Chievo) sta bila na klopi.
Antonio Di Natale je dosegel 200. zadetek v Serie A. Odigral je 400 tekem. Je sedmi najboljši strelec v italijanskem prvenstvu vseh časov. Na vrhu je Silvio Piola, ki je zbral 274 golov, drugi pa je Francesco Totti z 237.

GENOA - PALERMO 1:1 (1:1)