Alžirski reprezentant El Arbi Hillel Soudani je v 93. minuti pokopal Kekovo Rijeko. Foto: EPA

Odločitev na stadionu Maksimir je padla v 93. minuti, ko je zadel El Arbi Hillel Soudani. 25-letni alžirski napadalec je z glavo z okoli petih metrov matiral vratarja Ivana Vargića. Z desne strani je s prostega strela podal Zvonko Pamić, nad katerim je bil pred tem storjen prekršek.

Boljši Dinamo je v 68. minuti prek Fernandesa stresel tudi prečko. To je bil prvi poraz Rijeke v hrvaškem prvenstvu. Kekovi varovanci, ki so v četrtek v Evropski ligi iztržili remi proti Betisu (1:1), so po 12 krogih na tretjem mestu prvenstvene lestvice s 23 točkami. Vodi Dinamo (27) pred Hajdukom (24).