



Vaša ocena: 



Ocena 4,4 od 22 glasov
Ocenite to novico!
Trener Manchester Cityja Roberto Mancini je v javnosti prvič namignil, da bi Carlosa Teveza lahko vrnil v moštvo. Za pomilostitev zahteva Argentinčevo opravičilo.
Tevez je v trenerjevi in klubski nemilosti vse od konca septembra, ko na tekmi Lige prvakov proti Bayernu v drugem polčasu ni hotel vstopiti v igro. "Če se bo opravičil, bo vse kot prej. Če se ne bo, ga bomo januarja skušali prodati. To sem mu tudi povedal. Vsi delamo napake, toda pomembno je opravičilo. Gre za majhno in preprosto besedo. Spor lahko konča takoj," je povedal Mancini.
To je bil tudi razlog, zakaj je Italijan Teveza povabil v svojo hišo po končanem dvotedenskem suspenzu: "Toda to je bilo pred 20 dnevi, ni bilo včeraj. Pred 20 dnevi sem mu rekel, naj se opraviči, a je rekel, da se ne bo. Ne poznam njegovega agenta (Kia Joorabchian), vendar mislim, da mu svetuje slabo."
Problem nastane, ko trener ne mara nogometasa..
Vsi na klopi so se postavili v bran Tevezu ces, da je takrat rekel, da ne rabi ogrevanja...
Kdo ima prav in kdo ne?
Kdo je imel prav v FC Koln? Novakovic ali trener hrvaskega porekla (me daje ze pozabljivost kako mu je bilo ime)
Takih zgodb je veliko na koncu pa zvemo, da trenerji skusajo bit zvezde kluba in tako iscejo svojo slavo z izivljanjem proti igralcem, ki so malo trmasti.
Tevez je vrhunski igralec in vsak klub bi moral biti vesel, da ga ima.
Ce je lahko Mourinho psihicno poslihtal Ronalda pa ni salabajzerja na svetu, ki bi lahko Teveza. (sem navijac Barce)
Naj se najde kdo in napiše, kako so nogometaši novodobni sužnji, tudi take stvari slišiš, ker ubščka miljonarčka ne dajo zastonj drugemu klubu, ker ga revčka muči domotožje ali pa je premalo diskačev tam kjer igra itd.
Mislim da ima vsaka ekipa "primitivca". Pravzaprav danes težko najdeš pravega nogometaša, vsi imajo beckamov sindrom samo da so slabe kopije. vsi so poženstveni, jokajo za vsako malenkost, radi padajo, se ukvarjajo s frizuro, vsaka beseda je žalitev, jih zebe, niso kopački prave barve. Ukvarjajo se s toliki brzveznimi stvari, da je že čudež da znajo žogo brcent.
Double trouble from Argentina.
Nato je Mascerano odšel prek Lpoola v Barco, kjer ga je stisnil Pep in postal je pohlevna ovčka, ki brez mu in ba igra centralnega branilca...
Pri teh tipih je psihološki pristop na prvem mestu, tole kar delajo ne vodi nikamor...
Na žalost pa ima prevelik ego- še Balotellija je Mancini nekako uspel normalizirati (čeprav še vedno meče petarde po bajti :D je vsaj na igrišču "priden"), pa ne verjamem da se bo s Tevezom pobotal... Starega psa se težko nauči kaj novega.