Juventus je v zadnjih treh krogih trikrat zmagal, Roma pa trikrat remizirala. Foto: Reuters
Adem Ljajić
Adem Ljajić (v sredini) ni proslavljal zadetka proti svojemu nekdanjemu klubu. Foto: EPA
Emiliano Moretti
Emiliano Moretti je v 94. minuti takole premagal Samirja Handanovića za zmago Torina v Milanu. Inter je v okvir vrat sprožil le dva strela. Foto: EPA

V Torinu je stara dama odpor Chieva strla šele v drugem polčasu. V 60. minuti je v svojem slogu z lepim nizkim strelom z levico z roba kazenskega prostora udaril Paul Pogba, končni izid pa je slabe četrt ure pozneje postavil Stephan Lichtsteiner.
Švicar je iz bližine v mrežo pospravil odbito žogo vratarja Albana Bizzarrija (dobro je branil v prvem polčasu) po sijajnem sprejemu žoge in voleju Pogbaja. Francoz se je med strelce vpisal že na četrti tekmi zapored. V končnici je Ezequielu Schelottu znižanje na 2:1 preprečila vratnica.

Ljajić odgovoril Gomezu
Roma se je proti Fiorentini v 19. minuti znašla v zaostanku, ko je prerojeni Mario Gomez (med tednom je dvakrat zadel v pokalu) pred vrati za hrbet Morgana De Sanctisa preusmeril žogo po strelu Davida Pizarra z 20 metrov.

Gostom, ki so bili v prvem polčasu v podrejenem položaju, je točko zagotovil gol Adema Ljajića v 49. minuti. Srb je proti svojemu nekdanjemu klubu prav tako zadel iz bližine po lepi akciji Juana Manuela Iturbeja po desni strani. Dodatne skrbi sta Romi povzročili poškodbi Kevina Strootmana in Danieleja De Rossija. Jasmin Kurtić je za gostitelje igral od 64. minute, Josip Iličić je obsedel na klopi.
Torino v gosteh premagal Inter prvič po 27 letih
Inter je doživel šesti poraz v tej sezoni. Na San Siru ga je z 0:1 v 94. minuti porazil Torino, kar je bila prva gostujoča zmaga tega kluba nad črno-modrimi po letu 1988. Strelec je bil Emiliano Moretti po kotu z glavo.
Na lestvici je Inter 23 točk za Juventusom izenačen z mestnim tekmecem Milanom, ki je v soboto klonil že tretjič v tem mesecu. Lazio ga je po preobratu v drugem polčasu odpravil s 3:1.

Moretti 94.
Handanović je branil vso tekmo, Krhin (oba Inter) je bil na klopi.
VERONA - ATALANTA 1:0 (0:0)
Saviola 53.

PARMA - CESENA 1:2 (0:1)
Cascione 76./ag; Pulzetti 21., Rodriguez 89.
Krajnc (Cesena) je igral vso tekmo.
JUVENTUS - CHIEVO 2:0 (0:0)
Pogba 60., Lichtsteiner 73.
Birsa je igral vso tekmo, Cesar je počival zaradi kartonov, Lazarević (vsi Chievo) je bil na klopi.

SAMPDORIA - PALERMO 1:1 (1:0)