Mura je še drugič v sezoni premagala Celje. Prvič je bilo 1:0. Foto: MMC RTV SLO/Rene Gomolj
Nusmir Fajić
Nusmir Fajić je postavil piko na i šesti Murini zmagi v sezoni. Foto: MMC RTV SLO/Rene Gomolj

Gostitelji so povedli v 14. minuti, ko je po predložku Timoteja Dodleka Mate Eterović ob padcu žogo zadel s konico kopačke in jo poslal v mrežo. Eterović je odločil že prvo medsebojno tekmo, ko so Prekmurci v Celju zmagali z 1:0.

Odličen prvi polčas Mure
Vsega tri minute pozneje so črno-beli skreirali že drugi zadetek. Rajko Rep se je po dvojni podaji z Nusmirjem Fajićem sam znašel pred Amelom Mujčinovićem in ga matiral z diagonalnim strelom. Razigrani Eterović je v 28. minuti s škarjicami zadel prečko. Tretji zadetek je padel tik pred koncem prvega polčasa. Celjski branilci so slabo posredovali pri kotu, tako da je žoga prišla do Leona Horvata, ki je z močnim strelom zabil za 3:0.

Fajić na pravem mestu
Zadnji zadetek je padel v 64. minuti, ko je Mujčinović, ki praznuje 38. rojstni dan, ubranil močan strel Damjana Boharja, a se je žoga odbila do Fajića, ki jo je poslal v mrežo.