Iskane besede:
Od:
Do:
Andraž Kirm po osmih letih znova v Domžalah Nogometaši Domžal, ki so trenutno na lestvici Prve lige peti, so se pred nadaljevanjem sezone okrepili. Rumeni dres bo znova oblekel Andraž Kirm.
Olimpija z golom Vombergarja zlomila odpor Aluminija Nogometaši Olimpije so v 12. krogu državnega prvenstva z 2:1 premagali Aluminij v gosteh in znova prevzeli vodstvo na lestvici. Odločilni zadetek je zabil Andres Vombergar v 76. minuti.
Mešanović in Bohar rešila Maribor v Velenju Nogometaši Maribora so v uvodni tekmi 12. kroga državnega prvenstva z 2:1 premagali Rudar v gosteh in se vsaj za en dan zavihteli na vrh lestvice. Prvo večjo priložnost si je priigral Rudar.
Koprčani v Lozani zahtevajo vrnitev med elito O slovenskem nogometu bodo v sredo govorili na mednarodnem športnem razsodišču v Lozani (Cas), kjer bo iskal pravico nekdanji slovenski prvoligaš Koper.
Ilić: Na zadnjih treh tekmah ni bilo prave kombinatorike v napadu "Na težkih tekmah se ne bomo mogli v nedogled tako mučiti in zmagovati. Morali bomo lažje odpirati tekmece," se je po zmagi nad Gorico z 2:1 zavedal trener Olimpije Igor Bišćan.
Olimpija ekspresno izkoristila izključitev Škarabota Nogometaši Olimpije so reprezentančni premor pričakali na vrhu lestvice in z dvema točkama pred Mariborom. Zmaji so bili v 11. krogu Prve lige z 2:1 boljši od Gorice.
Obramba Triglava zdržala vse nalete Maribora Nogometaši Maribora so si pred reprezentančnim premorom privoščili hud spodrsljaj. V Ljudskem vrtu so se z zadnjeuvrščenim Triglavom razšli brez zadetkov in tako ostali brez dveh načrtovanih točk.
Nov remi Celjanov - tokrat tudi z zadetkom Na uvodni tekmi 11. kroga Prve lige so se Celje in Domžale razšli z remijem (1:1). Domžalčani so prekinili črn niz, Celjani pa so zadeli prvič pod vodstvom Dušana Kosiča.
Neporaženost Olimpije in Maribora spominja na jesen 1993 Nogometaši Olimpije in Maribora so odlično krenili v letošnje državno prvenstvo, saj so po desetih krogih oboji še vedno neporaženi.
Žlogar ni več trener Triglava - nasledil ga bo športni direktor Brkić Tonči Žlogar ni več trener Triglava, ki v uvodnih desetih krogih ni zmagal niti enkrat. Upravni odbor kluba mu je zaradi slabih izidov soglasno izglasoval nezaupnico.
Mary ob Kamniški Bistrici zadel za zmago Rudarja Nogometaši velenjskega Rudarja so v zadnji tekmi 10. kroga Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Domžale (0:1). Tekmo je odločil John Mary.
Borbeni Celjani Olimpiji odščipnili točki Nogometaši Celja so v 10. krogu državnega prvenstva remizirali (0:0) s favorizirano Olimpijo, ki je tako "dopustila", da jo je na vrhu lestvice točkovno ujel Maribor.
Maribor trpel v Kidričevem, a se naposled le izvlekel Nogometaši Maribora so v uvodni tekmi 10. kroga državnega prvenstva s 3:2 premagali Aluminij, potem ko je odločilni zadetek v 89. minuti dosegel Dino Hotić.
Oslabljeni vijoličasti na premieri pod žarometi v Kidričevem V petek se začenja 10. krog Prve lige s tekmo med Aluminijem in Mariborom. Vijoličasti imajo velike težave s poškodovanimi igralci.
Maribor z visoko zmago obdržal priključek z Olimpijo Prva četrtina Prve lige TS se je končala s tekmo v lanski sezoni najboljših ekip Gorice in Maribora. Visoke zmage z 0:3 so se veselili gostje.
Za kapetana neporažene Olimpije cilj jasen - prvo mesto Derbi na razmočeni zelenici v Stožicah ni postregel z vrhunsko predstavo. Domžalčani so imeli več priložnosti, Olimpija pa je bila izjemno učinkovita in je po četrtini prvenstva še neporažena.
Domžale nevarnejše, a do zmage z golom Ilića Olimpija V središču zanimanja 9. kroga Prve lige TS je bil obračun Olimpije in Domžal. Z 1:0 so ga dobili gostitelji, v 61. minuti je po strelu iz kota z glavo zadel kapetan Branko Ilić.
Krško do točke v Celju - Kosič še čaka na prvo zmago Na uvodni tekmi 9. kroga Prve lige sta se Celje in Krško razšla brez zadetkov. Derbi kroga bo v soboto, ko v Stožice prihajajo Domžalčani. Celjani so na domačem igrišču v tej sezoni še neporaženi.
Olimpija prvič v sezoni sama na prvem mestu Krčani so večkrat zagrenili življenje nogometašem Olimpije in po prvem polčasu zadnje tekme osmega kroga slovenskega prvenstva je kazalo na nov spodrsljaj Ljubljančanov.
Olimpija s preobratom v Krškem na vrh Prve lige Nogometaši Olimpije so dobili sklepno tekmo 8. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Dvakrat so zaostajali, na koncu pa zmagali s 4:2.