Posnetki golov s tekme Radomlje – Celje

Celjani so povedli v 20. minuti. Matej Podlogar je lepo vtekel za hrbet radomeljske obrambe, nato pa z diagonalnim strelom po tleh matiral vratarja Aljaža Ivačiča.

Položaj za Radomljane se je še poslabšal v 56. minuti, ko so zaradi rdečega kartona ostali brez Liridona Osmanaja.

Travner in Volaš zapečatila usodo Radomelj
Boljši gostje so vodstvo povišali v 67. minuti, ko je najprej Ivačič odbil poskus z leve strani, a le do Jureta Travnerja, ki je z nekaj metrov poslal žogo v prazno mrežo. Malo pozneje je semafor kazal že 3:0. Podlogar je v protinapadu podal v sredino kazenskega prostora, kjer je Dalibor Volaš s strelom po tleh matiral Ivačiča.

V soboto derbi Maribor - Gorica
Drugouvrščeni Mariborčani v soboto gostijo Gorico. Štajerci so v sredo v Novi Gorici remizirali (1:1), a niso nastopili z najmočnejšo postavo. Vijoličasti bi ob morebitni zmagi na vrhu lestvice prehiteli Olimpijo, ki v nedeljo gostuje v Velenju.

Ukor za "zamujanje" Kopra
Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Roman Rogelj je po 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije izrekel ukor nogometašem Luke Koper, ki na tekmi v Celju niso pravočasno prišli iz slačilnic pred začetkom tekme in pred začetkom drugega polčasa. Dve tekmi prepovedi pa je dobil celjski nogometaš Janez Pišek zaradi dveh rumenih kartonov.