Prva liga
Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 3.4 od 30 glasov Ocenite to novico!
Rok Kronaveter, Jure Balkovec in Amedej Vetrih
Domžale so še drugič letos Stožice zapustile neporažene. 1. avgusta so v Ljubljani zmagale z 0:2. Foto: www.alesfevzer.com
Erik Gliha
Zadetek Erika Glihe, sina Primoža Glihe, je Krki prinesel peto zmago v sezoni. Foto: www.alesfevzer.com

Novo mesto, Ljubljana - MMC RTV SLO, STA

Na zadnji tekmi 21. kroga Prve lige TS so se Olimpija in Domžale v Stožicah razšle brez zadetkov. Pri gostiteljih v ekipi znova ni bilo Andraža Šporarja, več in lepše priložnosti pa so imeli gosti.

V prvem polčasu so bile veliko nevarnejše Domžale, ki so si pripravile štiri lepe priložnosti, od tega tri Matic Črnic. Najbližje zadetku je bil v 17. minuti, ko je streljal s približno 20 metrov, a je vratar Darko Brljak žogo odbil v prečko, gostje pa so iztržili samo kot. Ob naslednjih priložnostih sta mu strela še pravočasno blokirala Matic Fink in Nemanja Mitrović, prvi z borbenim posredovanjem nedaleč od vrat na levi strani, drugi pa z glavo. V 39. minuti je po prodoru malo mimo vrat streljal še Aladin Šišić. Olimpija ni resneje ogrozila vrat Nejca Vidmarja.

Tudi v drugem delu so bile bližje trem točkam Domžale, a se izid ni spremenil. Varovanci Marijana Pušnika so sicer iz slačilnice prišli odločnejši. Martin Mimoun je s prostega strela streljal mimo gola, nekaj minut pozneje se je po kotu enako primerilo tudi Dejanu Kelharju, Ezekiel Henty pa ni izkoristil zmede domžalske obrambe v kazenskem prostoru. A pritisk gostiteljev ni trajal dolgo. Domžalčani so bili v nadaljevanju znova boljši tekmec. Priložnosti so se ponudile Črnicu, Šišiću in Juretu Balkovcu, še posebej lepo pa je imel Amedej Vetrih, ki je bil povsem sam pred Brljakom, a je ta ubranil tudi njegov strel z glavo. Do konca srečanja je bil vratar Olimpije uspešen še po poskusu Kenana Horića.

Olimpija ima krog pred koncem jesenskega dela prvenstva šest točk prednosti pred Mariborom in enajst pred Domžalami.

Junak Krke rezervist Gliha
Zgodaj popoldne so nogometaši Krke pred svojimi navijači z zadetkom Erika Glihe z 1:0 premagali Gorico, ki je imela v prvem polčasu nekaj izjemnih priložnosti, a je bila v drugem polčasu brez izključenega Marshala Johnsona.

Nigerijec je v zadnjih trenutkih prvega polčasa po prekršku nad Marinom Perićem dobil drugi rumeni karton. V prvih 45 minutah je imela Gorica ogromno priložnosti, toda vratar Mateo Barukčić je ustavil vse žoge, vključno s tremi protinapadi, ko se je "na štiri oči" srečal dvakrat z Blessingom Elekejem in enkrat s Sandijem Arčonom. Ta je imel v 42. minuti najlepšo priložnost prvega polčasa.

Krka je do prve zmage po mesecu in pol prišla v 87. minuti po podaji iz kota, ko je 18-letni rezervist Erik Gliha poslal žogo za hrbet vratarja Grege Sorčana in dosegel svoj prvi gol v Prvi ligi TS. Na zelenico je vstopil le tri minute prej. Novomeščani so v zadnjih minutah tako kronali terensko premoč, čeprav je imela Gorica tudi v drugem polčasu lepo priložnost. V 72. minuti je po kotu in strelu Elekeja žogo z golove črte z glavo izbil Jamilu Collins.

Prva liga, 21. krog:
KRKA - GORICA 1:0 (0:0)
150; Gliha 87.
RK: Johnson 45./Gorica

Krka: Barukčič, Vučkić, Mojstrovič, Ejup , Kostanjšek, Marotti , Collins , Welbeck-Maseko, Perić ( 81./Kramar), Potokar ( 63./Kastrevec ), Dangubić ( 84./Gliha).

Gorica: Sorčan, Celcer, Širok, Arčon ( 78./Škarabot), Eleke, Cvijanović ( 82./Humar), Kavčič, Mevlja, Nunić, Martinović ( 90./Nagode), Johnson .

Sodnik: Mitja Žganec (Ljubljana)

OLIMPIJA - DOMŽALE 0:0
1.500 gledalcev

Olimpija: Brljak, Čale ( 46./Klinar), Mitrović, Kelhar , Fink , Bajrić ( 80./Kapun), Matić, Kronaveter, Zajc, Ontivero ( 46./Mimoun), Henty .

Šporarja ni bilo niti na klopi.

Domžale: Vidmar, Horić, Blažič, Dobrovoljc, Balkovec , Majer, Vetrih ( 81./Zec), Skubic, Šišić ( 77./Požeg Vancaš), Črnic , Vuk ( 59./Mance).

# 06.12.2015 ob 18:10
Domžale v SNL venomer proti MB, Olimpiji..... super igrajo; a kaj to pomaga, če jim potem v evropi pride nasproti en Čukarički in mahajo že pred tekmo z belo zastavo.
gregorinho
# 06.12.2015 ob 17:53
RTV Slo: zadnje čase živite od senzacionalizma. Zakaj Šporar v naslovu? Totalna degradacija ostalih igralcev.
Domžale do sedaj boljše, za obisk na nimam besed. Porazno. Ampak zgleda da je to Olimpijina realnost.
Bilbao Fan
# 06.12.2015 ob 20:10
Domžale imajo "predobro" ekipo za mesto,kjer ljudi nogomet očitno ne zanima preveč..Spet bodo zgleda prišli do kvalifikacij za ligo Evropa,potem pa pred nekaj sto gledalci v komornem vzdušju izpadli že v prvem predkolu....Kje je tukaj "point"? :-)
rangerno1
# 06.12.2015 ob 19:20
Dragonsi pa prekinejo tekmo ravno, ko je začela Olimpija prihajat v redke priložnosti - čestitke. Še tistih par navijačev, ki jih ima Olimpija, škoda lastnem klubu.
kopibrejk
# 06.12.2015 ob 18:52
El Cotlinho - edini pravi derbi pri nas.
joy
# 06.12.2015 ob 20:12
Pravkar s tekme. Olimpija bi lahko brez tezav zgubila. Domzale so res dobra ekipa. Dobro stojijo na terenu. Olimpiji se je definitivno poznala odsotnost Sporarja. Upam, da hitro najdejo adekvatno zamenjavo zanj. Treba bo zmagati Krsko, ne bo lahko. Tovaris v Kopru ne bo pustil presenecenja.
Vitez
# 06.12.2015 ob 19:51
3000 gledalcev v LJ? To evrjetno skupaj s tistimi, ki so ga pili v bližnjih kafičih.
BobMarley
# 06.12.2015 ob 18:16
He he Balkovec zagrabi Ontivera za roko, Ontivero pa na tla, boli ga noga kot hudič, Pušnik pa zahtva karton…to je pa zabavno!
božo1
# 06.12.2015 ob 21:06
Tole tekmo sem gledal, koliko se jo je dalo gledati, na TV. Najprej o avditoriju, kot se vidi na ekranu bi rekel, da je bilo prisotno kakih 600 duš. In če nebi gledal do konca bi pohvalil navijače "GD", ko so pa pokazali svojo dušo z dimnimi zavesami, tudi tega ne morem storiti.

Sedaj pa nad tekmo! Mogoče nebi bil tako kritičen, če nebi lani spremljal "cele", ki pa me je kar navduševalo s hitrostjo, domiselnostjo, igrivostjo, z na desetine lepih strelov, obramb itd. Mogoče za koga danes ni bilo tako grozno slabo, pa bom vseeno pokomentiral to kar sem videl. Domžale vsekakor bolj zrela ekipa, pri Olimpiji verjetno najboljši igralec vratar. Oboji pa skoraj z neverjetnim številom napačnih podaj, nekih "frjuk parabol" žog. Jesenski šampion se ne rabi bati za Hentyja, tega jim sigurno nebo nihče speljal. Tukaj tudi žal ni videti nekega povezovalnega motorja, ki bi bila neka naveza ali tudi izstopajočega koncepta v poslovodenju igre. Se pravi "stopiti", razigrati in izigrati. Sem mislil, da je v tej vlogi lahko Zajc in Ontivero pa se oba nekje zabijeta v driblingih. Zgleda, da je na mnogih tekmah bil odločilen Šporar in, če se je dan poklopil še za Kronovetra.
Žal mi je, ker je Olimpija v samem startu obetala več kot kaže na koncu jeseni.

Domžale so mi simpatična ekipa, mogoče še najbolj konstantna iz vrha SNL in zdi se mi, če bi našli enega rasnega strelca, nebi smelo biti problema s Čukaričkim.

Tako mi pač zaenkrat res odskakuje v splošni kakovosti in igralni šabloni Maribor kjer je velika dodana vrednost agilni golgeter Bajde. Je pa res, da že odsotnost prodornega Stojanoviča bistveno spremeni sliko.

Oprosti mi, malo veliko besed, za veliko malo povedanega.
aikido
Jaz bi samo za eno pojasnilo prosil - kateri klub je to Olimpija (brez Šporarja)? Mi ne potegne, vidim pa sledeče možnosti:
- Ste na MMC tako zaskrbljeni, da v primeru poraza ja daste vsem vedet, da je Olimpija (brez Šporarja) dejansko brez Šporarja in brez Šporarja Olimpija (brez Šporarja) težko zmaga?
- Ste na MMC tako optimistični, da v primeru zmage ja daste vsem vedet, da je Olimpija (brez Šporarja) brez Šporarja, in zmaga ne glede na to, da je Olimpija (brez Šporarja) dejansko čisto brez Šporarja zmožna zmagat?
- Je nekdo na hitro ustanovil nov klub, ki se imenuje Olimpija (brez Šporarja)
- Se bo klub v primeru odhoda npr. Matiča preimenoval v Olimpija (brez Šporarja in Matiča)?

Pa brez zamere, jaz sem iz MB in sem za MB vijolični, a mi je fajn, da imamo konkurenco več močnih ekip in da se bodo tudi druge dokazovale v Evropi. In Šporarju gladko privoščim uspeh in vzpon kariere, nimam problema s tem.

Pa lep pozdrav...
garincha
# 06.12.2015 ob 21:04
Ne vem, kdo je bil pijan ?
Lukač, ki je napovedal po tv prenosu
1000 gledalcev, ali poročevalec MMC-eja,
ki jih je v svojem poročilu "naštel" 3000.
rangerno1
# 06.12.2015 ob 19:11
Kelhar bi moral za brco v glavo Črnica dobiti rdeči karton !!!
3rac
# 06.12.2015 ob 18:50
Hja, očitno manjka Šporar bistveno bolj, kot bi si zeleno-beli želeli.
rokfa
# 06.12.2015 ob 14:26
Če danes ne premagamo Krke smo si krivi izključno sami. V prvem polčasu trikrat sami pred golmanom.
tim007
# 06.12.2015 ob 19:29
Sodnik: Dejan Balažič (Ljubljana).
zdaj že domačini sodijo.
NoriPlanet
# 06.12.2015 ob 19:40
Trenutno so Domžale najboljša ekipa v ligi. Drugi polčas je bil sicer zelo izenačen, a vseeno so se pri Olimpiji dobro videle nekatere slabosti, ki jih bo potrebno čimprej odpraviti. V napadu Olimpija nujno potrebuje enega ali celo dva kvalitetna napadalca. Če bo Henty nadaljeval tako katastrofalno in neizanteresirano, kot je igral danes, bo hitro vedril na rezervni klopi. Čale je podpovprečen igralec in veliko slabši od Klinarja, ki ga je zamenjal v drugem polčasu. Tisti, ki je tega igralca priporočil Olimpiji, nima pojma o nogometu. Zelo slabo igra tudi Kelhar. Vidi se, da je prepočasen in slabo pokriva prostor. Rešujejo ga le izkušnje. Kronaveter ni niti senca Kronavetra z začetka sezone, najbrž je poškodba odnesla tudi kondicijo in zbranost. Pohvalim lahko Ontivera. Mali je vse boljši, a danes so ga Domžalčani dobro zdemolirali z grobimi prekrški in je moral predčasno dol z igrišča. Ne razumem, zakaj Pušnik dovoli toliko soliranja. Vsa zvezna vrsta je zelo egoistična in poizkuša s solo preigravanji. Premalo je vtekanja in točnih podaj v prostor.
Še bi se dalo naštevati in Pušnika čaka do spomladi veliko dela. Predvsem pa mora Olimpija pripeljati nekaj kvalitetnih igralcev, če ne se lahko poslovi od naslova. Tako, kot je danes Olimpija delovala nemočno, še ni delovala v tem prvenstvu.
rangerno1
# 06.12.2015 ob 17:58
Olimpija pa iz kroga v krog slabše (Šporar gor ali dol), danes so zaenkrat Domžale 2 razreda boljše in res precej sreče za Olimpijo, da prihaja pavza, kar se prvenstva tiče. Bo pa potem tako Šporar odšel, denar pa tako v žep Mandarića, zaradi česar je tudi prišel, že prej sem napisal, ko ne bo več koristi, pa bo tako odšel, kot to vedno stori v vsah klubih in Olimpija bo spet na nivoju, kot je bila leta 2005 ob ustanovitvi kluba :)
juk
# 06.12.2015 ob 17:49
KAkšno neumnost je storil Maribor da se je rešil Črnica. Izvrstne igre. Spet ne piska niti enega favla Olimpiji.
Bilbao Fan
# 06.12.2015 ob 22:12
Sicer je pa zaradi spet konkurenčne Olimpije in prenosov na kanalu A letos slovensko prvenstvo spet zanimivo..Infrastruktura se skozi leta počasi izboljšuje,medijsko je bolj pokrito,...Če ne bi bilo Kebrovega zakona in če bi zveza črtala tekme med tednom,bi bilo publike še bolje...Želim si hitrega povratka prekmurskega nogometa v prvo ligo,vzpon dveh tradicionalnih sredin,kot sta Koper in Celje,...Pa seveda čimveč vlagateljev v klube nasploh,da ne bo več stečajev klubov... Pa brez oz. čim manj takih klubov,ki niso ne "ribe, ne meso".... :-)
pinkfranc
# 06.12.2015 ob 20:25
Maribor je bil nezadovoljen s točko proti Domžalam,
Olimpija je lahko več kot zadovoljna.

Domžale so igrale odlično glede na to, da je bila tekma v gosteh pri vodilnemu na lestvici. Olimpija je bila zrela za poraz danes. Domžale so jih bolj kot ne kr nadigrale.
zigman
# 06.12.2015 ob 20:07
BigLjSlo
samo dejstva navajam :) drugač pa imaš prav, včeraj v mariboru proti zadnji ekipi 1500 obiskovalcev, danes pa recimo "mestni" derbi, 1 ekipa proti tretji pa enako število. Kdo ma tu kaj za prebolet? :)
# 06.12.2015 ob 19:27
Bres Sporarja kaksen podatek, da mora biti v naslovu, zelite kaj opraviciti?:-)
zamudnik
# 06.12.2015 ob 19:14
Nekaj mi je pa všeč, priznam: da so šli Dragonsi po navijaške melodije tudi kam drugam, ne le v Zagreb in Beograd.
scenic
# 06.12.2015 ob 17:31
domžale take tekme rade igrajo(ustrezajo jim) in velikokrat tudi dobijo.
bo tudi danes tako?
no,pa si poglejmo...
fruci
# 06.12.2015 ob 21:35
"Domžale so tako proti Mariboru kot proti Olimpiji odigrale taktično odlično. Če pa želijo ogroziti Maribor na 2,, mestu ali celo napasti Olimpijo pa morajo spomladi obvezno zmagati vse 4 medsebojne tekme"

Z obema jim preostaneta le še dve tekmi.
gizzy
# 06.12.2015 ob 20:33
hecno da je tekmo Oli-Dom sodil otrok Olimpije, še kot mladinec je bil z njo državni prvak...
NoriPlanet
Tudi če bi danes igral Šporar, nebi bilo nič boljše. Zvezna vrsta je bila preveč statična, preveč je bilo slabega dribljanja ali zadrževanja žoge, zaradi česar je bilo ob dobro postavljeni domžalski obrambi praktično nemogoče prihajati do priložnosti. Henty je celo tekmo samo nekaj jamral in igral prevsem zase. Enako je bilo z Zajcem in Kronavetrom, ki sta pozabila, da sta onadva tista, ki morata servirati žogo napadalcu. Drugi polčas je v igro namesto napadalca Ontivera vstopil Mimoun in je Olimpija dejansko imela v špici le Henty-ja. To je največja današnja Pušnikova napaka. Včasih ga res ne razumem in imam občutek, da se večkrat izgubi v nesmiselnih postavitvah ali pa vse skupaj blefira. Pušnik je sicer dober trener, a mislim, da je slab strateg in premalo avtoritativen.
rangerno1
# 06.12.2015 ob 19:39
Mora biti pa grozno navijač Olimpije.

- KAC jih trenutno ponižuje v hokeju
- v košarki izgubijo v Beogradu, proti najslabšem Partizanu v zadnjem desetletju
- v nogometu pa doma igra na kontre in "velika" točka

....vse to pa sploh ni čudno, če nikjer ni navijačev, še ti, ki so pri nogometu, lastnoročno prekinejo nalet Olimpije, da bi dejansko ob tako slabi igri celo lahko zmagala.
BobMarley
# 06.12.2015 ob 19:01
Henty pa malo pretirava s tem soliranjem
rangerno1
# 06.12.2015 ob 18:37
@Skyfire, poglej v slovar kaj pomeni po balkansko "čmar". Si je pa sicer to pred leti izmislil neki ljubljančan in to v času popolne nemoči in frustracij, ko je Maribor serijsko pobiral naslove, Olimpija pa kot mladi klub harala po nižjih ligah. Sicer pa to zame ni niti smešno niti duhovito, ampak se čuje predvsem primitino in neumno, kot da bi si to izmislil kakšen 8 letni nevzgojen otrok. To velja tako za ČMARibor, koz LOLimpijo, da se prav razumemo.
igor67
Kake šanse majo Domžale,ne moreš verjet.
BobMarley
A so spet par sektorjev zaprli zaradi navijačev? Hecno je gledat tistih 45 GD za golom Ljubljane!
Škoda! To je pravzaprav derbi tega kroga. Prvi proti tretjemu in derbi sosedov. Publika? Doma!
verbatim989
# 06.12.2015 ob 17:36
Tribuna za 1500 gledalcev je na nivoju Nemčije? Sicer pa tudi jaz ne bi hodil na tekme, če bi nad mano bilo le odprto nebo. Kdo pa bi stal na dežju /mrazu/neznosni vročini pa še plačal zato? Pa še kakšen dixi zraven za povrh.
Le človeške pogoje si vsak želi, razen, če je že to preveč, še posebej za najbogatejšo regijo kot je dolenjska regija. Že samo farmacevtsko podjetje Krka, ki je glavni sponzor nogometnega kluba obrača rekordne dobičke. Z eno letnim čistim dobičkom lahko zgradijo stadion za 35.000 ljudi brez problema, tako, da bi stadion za 1.500 gledalcev bil le pljunek v morje.
Ampak zakaj bi a ne?
3rac
# 07.12.2015 ob 07:23
Sleherniku je bilo lahko jasno, da Olimpija ne bo zabijala na vsaki tekmi 4, 5,6 golov, tako kot je na začetku, kajti tak niz je nemogoče ohranjati. Zabili so 52 golov, kar je le 8 manj, kot Domžale in Gorica skupaj. Remi proti DOmžalam??? Po prikazanem so lahko veseli za osvojeno točko! Itak pa vemo, da proti MB in Olimpiji vsi ostali klubi igrajo 150%! Žal pa nikoli noben (izjema evropski MB!) tako ne igra v evropskih kvalifikacijah.

Bravo za SNL, ta jesenski del je super; to smo nucali, da je v Ljubljani končno konkurenčen klub in da ni na tribunah le 100-200 navijačev (sorodnikov igralcev!)

Stiskam pesti za zmajčeke, a naj bo pomladi boj, ne boj klanje za prvaka, to rabi SNL!
tesla85
# 07.12.2015 ob 01:10
@K_ris
Predlagal bi ti, da si pred takšnim komentarjem pogledaš lestvico podajalcev. Za napadalca Henty še kar veliko podaja, praktično vsak dober napadalec pa najprej pogleda za priložnost za strel in šele nato za podajo.

Upam, da ne govoriva o istem igralcu, ali pa si se malo pohecal. Henty, kot ga jaz poznam, me dela nervoznega že celo sezono. Je egoističen in vzvišen do soigralcev, predvsem pa porabi zase bistveno preveč žog, ki bi sicer lahko z veliko verjetnostjo pristale v golu. Ko dobi žogo nekje na 25 metrov, je vprašanje le še kam neki bo odsoliral. Kot sem že napisal, poda ko nima absolutno nobene druge rešitve, če pa je soigralec v 100% poziciji za gol je njemu španska vas, kar je še posebej boleče vidno pri čistih kontrah in tudi polkontrah.
To da pa udariš na branjen gol, ko ima tvoj soigralec zraven prazna vrata, pa ni lastnost dobrega, ampak neinteligentnega napadalca.
Flegmatik
# 06.12.2015 ob 22:41
Če bi Olimpija danes zmagala, bi @juk sigurno našel najmanj 3 situacije za rdeči karton pri Olimpiji.
NoriPlanet
# 06.12.2015 ob 21:48
Danes me je zmotilo tudi to, da olimpijini igralci ob grobih prekrških niso kolektivno ščitili soigralcev. Ontivero jih je posledično krepko fasal, kadarkoli je bil pri žogi. V drugem polčasu je zaradi poškodbe moral z igrišča in bil do takrat pri Olimpiji najboljši igralec.
Tudi to, da v moštvo pripeljejo nekega poraznega Čaleta, ki kar zamenja Klinarja v prvem moštvu, je nerazumljiva in škodljiva poteza.
V moštvu je tudi preveč samovoljnih egoistov, kar bo posledično pripeljalo do splošnega nezadovoljstva, če ne bo trener pravočasno reagiral in te igralce prizemljil na realna tla.
To, da Šporar danes ni igral, je pravilna odločitev. Glede na to, kako so domžalski nogometaši tolkli po nogah Ontivera, bi po njegovih še bolj.

# 06.12.2015 ob 19:35
Remi proti domžalam doma ni uspeh. Če si želite metat pesek v oči pa kar, uspeh je samo glede na prikazano, prikazano pa je bilo bore malo.
juk
# 06.12.2015 ob 19:25
Ko sodniki ne piskajo za Olimpijo so popolnoma anemični. Čeferin bo potrebno posredovat.
zerdo_90
# 06.12.2015 ob 19:19
Bravo navijači..ko je vaš klub v naletu je treba to ustaviti z metanjem bakel..bravo CLAP CLAP PLOSK PLOSK
jurecar
# 06.12.2015 ob 19:08
ne, da si olimpija ne zasluzi zmage, ne zasluzi si točke
rangerno1
# 06.12.2015 ob 18:47
@sloveniakrhin, mene šal sploh ne moti, mene moti to, da se vede res ogabno primitivno, same kletvice ena za drugo, da ne omenjam, da je vsem svojim igralcem že preklel pol družine. Iskreno upam, da ni kje blizu otrok, ker tole res ni za civilizirano družbo,
zamudnik
# 06.12.2015 ob 17:02
Vsaj en montažni nadstrešek, kot ga ima že vsaka tretja zidanica nad dvoriščem, bi vseeno lahko postavili nad tisto tretjino v breg vsekane tribune, kolikor so je pred tremi leti zabetonirali in nanjo prišraufali sedeže.
slo.ninja
# 06.12.2015 ob 16:17
Ajde Domžale, naredite prvenstvo še bolj zanimivo.
Benten
# 06.12.2015 ob 22:05
Ko je že toliko govora o gledalcih, bi podal kolikor toliko realno oceno. En sektor na sredini sprejme 600 gledalcev in na tribuni C po ogledu na TV menim, da je bilo okoli 1300 gledalcev (ogromno jih je stalo na vrhu tribun). GD je bilo cca. 300, na tribuni A pa je bilo skupaj z VIPovci okoli 500 ljudi. Skupaj tako okoli 2200, pa mislim, da se nisem dosti zmotil. 3 jurje je vsekakor pretiravanje, ampak 1000 je pretiravanje navzdol.

Drugače pa dobre in disciplinirane Domžale ter padajoč trend igre pri Olimpiji, ki vse bolj poskuša z neko individualno igro, ni pa več poletnosti in igrivosti, ki jo je krasila še dober mesec nazaj.
Kunguruj
# 06.12.2015 ob 20:22
Domžale lahko obžalujejo, da niso premagale tako Maribora kakor Olimpije. Obojne so nadigrali več kot očitno. V tem trenutku so res v dobri formi.

Anketa: 2. november 2017 ob 19:02

Kdo bo slovenski jesenski nogometni prvak?