Haris Kadrić, Nik Kapun, Branko Ilić, Rok Kronavater in Matic Črnic so pripravljeni na izjemno pomembno tekmo s Qarabagom v sredo zvečer v Stožicah. Foto: BoBo

Največja sprememba v primerjavi z lansko sezono so zelene hlačke, ki bodo imele ob strani belo črto. Gostujoči dres ostaja nespremenjen. Navijaška skupina Green Dragons letos praznuje 30 let obstoja, na spodnji sprednji strani dresa je vtisnjen logotip tridesetletnice obstoja navijačev. Branko Ilić, Nik Kapun, Rok Kronaveter, Matic Črnic in Haris Kadrić so pozirali v kinu Bežigrad.

Zadnjo pripravljalno tekmo pred začetkom evropske poti so odigrali v soboto v Spodnji Šiški proti Al Ahlyju (1:1). Egipčanski klub je v Ljubljano pripotoval v najmočnejši zasedbi, medtem ko je Ilija Stolica priložnost ponudil tistim nogometašem, ki v sredo proti Ferencvarošu niso igrali.

Edini zadetek za zmaje je v 50. minuti z bele točke dosegel Goran Brkić. Stolica je prvič v igro poslal Asmirja Suljića, ki je vstopil v igro v 69. minuti, medtem ko je drugi novinec Marko Gajić odigral vso tekmo.