Kiš mož odločitve v Zavrču

Prenos iz Domžal bo ob 16.00 na TV SLO 2 in MMC-ju. Drugo Celje bo v soboto gostilo Olimpijo.
Zavrč je bil še tretjič v tej sezoni boljši od Radomelj in se je veselil tudi tretje zmage v spomladanskem delu prvenstva. Vse tri je dosegel na domačem stadionu. Edini zadetek je v 16. minuti dosegel Tomislav Kiš, ki se je v skoku najbolje znašel po visoki podaji Sebastijana Antića.
20-letni Kiš, ki je zadel že pred dvema tednoma proti Kopru (2:1), je nekdanji up Hajduka in je bil najbolj odmevna okrepitev Zavrča v zimskem prestopnem roku. Jeseni je blestel pri hrvaškem drugoligašu Gorici.

Na ne preveč privlačni tekmi je 400 gledalcev najlepšo potezo v drugem polčasu videlo v 85. minuti, ko bi Eros Grezda lahko povišal na 2:0, a je po vrhunskem preigravanju streljal mimo vrat.