Aris Zarifović, ki je spomladi pred gostovanjem v Mariboru odigral le 44 minut proti Krki, je po veliki napaki lahko le še s pogledom spremljal Damjana Boharja. Foto: BoBo

Težko je govoriti po porazu s 4:1. Ko se zgodi, je treba dvigniti glavo in iti naprej. Izgubili smo tri točke, ki jih bomo poskušali na naslednjih tekmah dobiti nazaj. Dobro smo začeli tekmo in do 75. minute dobro stali na igrišču. Potem smo Mariboru podarili ta drugi gol, po katerem se nismo več pobrali.

Darko Karapetrović
Darijan Matić
Darijan Matić pravi, da bi z uvrstitvijo v Evropo lahko sezono pri Olimpiji označili za zelo uspešno. Foto: MMC RTV SLO/M. R.

Noben poraz ni lahek, ta pa je morda še nekoliko težji. Mislim, da se iz tega lahko tudi kaj naučimo. Če smo pravi, bomo to obrnili v svojo korist in na naslednjih tekmah pokazali, iz kakšnega testa smo. Smo razočarani, a ne smemo delati panike. Treba se je iz tega nekaj naučiti in narediti pozitiven rezultat do konca sezone.