Prva liga
Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 2.6 od 10 glasov Ocenite to novico!
Olimpija - Maribor
Olimpija bi bila z današnjo zmago v Krškem sama na vrhu lestvice. Foto: Borut Živulović/BoBo

Olimpijo čaka v Krškem težko delo

Škrbić z osmimi goli prvi strelec sezone
10. september 2017 ob 12:46
Krško - MMC RTV SLO

8. krog državnega prvenstva v nogometu se končuje z dvobojem med Krškim in Olimpijo, ki lahko na lestvici Mariboru pobegne za dve točki.

A najprej bo morala ustaviti predvsem Miljana Škrbića, ki je z osmimi zadetki prvi strelec letošnje sezone. Krško v tej sezoni doma še ne pozna poraza.

"Krško je neugodna ekipa, sploh doma. Upam, da bomo prekinili njihov uspešen niz. Smo v tekmovalnem ritmu, igramo dobro," je povedal vratar Rok Vodišek.

Olimpija je tekmovalni premor izkoristila tudi za skok v Verono, kjer je tesno izgubila s Chievom.

DOMŽALE - TRIGLAV 6:1 (3:1)
600; Bizjak 11., 38., Ibričić 23./11-m, Majcen 74./ag, Dobrovoljc 78., Hebaj 91.; Poplatnik 22.

# 10.09.2017 ob 13:13
drugace bi me pa recimo zanimal rezultat med chievom in olimpijo, ampak ocitno nj napisat nekaj stevilk prevelik zalogaj. "tesen poraz" mi ne pove veliko. lahko je 1 0 ali pa 6 5. oboje je enako teano.
DLeagueStar
# 10.09.2017 ob 16:24
@vinkl.kugla

A tam kjer je stadion baje vedno poln in ljudje v velikem stevilu hodijo na tekme potem je pa na stajerskem derbiju 3000 gledalcev?

Aja vi ste zdej evropski klub, tri klase nad ostalimi.
celtic1888
# 10.09.2017 ob 13:24
Teren bo fino razmočen. Pričakujem težko tekmo z zmago Olimpije. Gremo zmaji!
Belphegor
# 10.09.2017 ob 13:10
danes je vse mozno, odvisno pa precej tudi od tega, kaksno postavo bodo svicarski srbi sestavili balajicu. nas klub gre v ***** in cez nekaj let bomo izpadli tudi iz druge lige, ce se tej "investitorji" kmalu ne spokajo.

na zunaj izgleda dobro, sploh lestvica (smo nerealno visoko), kdor pa pozna zadeve v klubu in osebe tam noter (jaz jih), pa ve, da tole ni dobro.
zokizaver666
# 10.09.2017 ob 13:07
Brez kakršnegakoli podcenjevanja!! Igrat na polno! Bruhat ogenj - zmaji.
Supo
# 10.09.2017 ob 12:56
Danes pa spet vse na svojem mestu z OLIMPIJO na prvem mestu.
# 10.09.2017 ob 17:16
Bravo Savič,čeprav smo imeli malce sreče,ker se je žoga odbila od nasprotnega igralca,gremo naprej Olimija.
Juninho8Slo
# 10.09.2017 ob 17:54
Gremo Olimpija,bolj resno v drugem polčasu.
dolinc
# 10.09.2017 ob 17:38
Ta sodnik je zgubljen v casu in prostoru! Ne bom rekel da sodi za koga, za oboje je katastrofalen.
Juninho8Slo
Zasluženo vodstvo domače ekipe a Olimpija imaš še drugi polčas. Gremo Olimpija.
nightwing
# 10.09.2017 ob 17:27
Ilič pa katastrofa refleksi.
nightwing
# 10.09.2017 ob 17:26
E moj Bajriču, kako ta človek igra v Olimpiji ...
mjau123
# 10.09.2017 ob 17:02
na katerem kanalu bo prenos?
nightwing
# 10.09.2017 ob 17:01
Bajrič in Ilič sta tako slaba, da glava boli ...
garmond
# 10.09.2017 ob 16:59
TOOOOOOOO, GOOOOOOOL !!!!
nightwing
# 10.09.2017 ob 16:52
Kje je Cretu? Po mojem mnenju najboljši drvar v prvi slovenski ligi.
# 10.09.2017 ob 16:53
Krčani so se v preteklih sezonah upirali na posojene nogometaše Maribora, to poletje pa sta se v Posavje preselila nogometaša Olimpije, Leo Ejup in Luka Gajić. (vir: nzs.si)
In glej - Ejup je danes v prvi postavi, Gajić na klopi.
Se spomnite, kako lani MB igralci niso smeli igrati proti MB? Kaj je to fair play? Če igralca posodiš, ga pač posodiš!
mattyy
# 10.09.2017 ob 16:44
Evropski Bežigrad bo spet danes igral, kot Bayern in Barca v najboljših časih. Tak, da pričakujem najmanj pet komadov v Krškem golu. Maribor, ki pa redno igra v evropskih tekmovanjih je pa navadni malček proti Bežigradu05. Ve se kje je nogomet doma, v evropski nogometni prestolnici Ljubljana, ki jim je prvi krog domet. :)
vinklj.kugla
# 10.09.2017 ob 15:56
po ljubjani se nosijo dresi mesija in ronalda po mariboru pa tavaresa. ve se kje je nogomet doma!
# 10.09.2017 ob 13:47
Upam, da Olimpija zmaga z golom v 96. minuti iz enajstmetrovke po sumljivo dosojenem prekršku na robu kazenskega prostora.

Tako da bo roza fante najbolj bolelo.
pardubice
Danes bo 1:2, v sredo v Mb pa 1:4.
stewie
# 10.09.2017 ob 13:32
V primeru poraza Olimpije bodo pa hejterji Maribora tu gor že pisarili, da so se Mariborčani zmenili z Krškim, da bodo slednji zmagali, tako da to ni fer...
2px_orbitala
# 10.09.2017 ob 12:59
A to Krško, ki je v pokalu izgubilo proti Krki, ki se bori za obstanek v drugi ligi? Dejte no. To bo rutinirana zmaga za Zmaje!

Anketa: 2. november 2017 ob 19:02

Kdo bo slovenski jesenski nogometni prvak?