Kljub igralcu manj Krka ugnala Zavrč
Krka odpravila Zavrč

Zavrč je ostal praznih rok, čeprav je imel od 36. minute naprej igralca več na igrišču. A številčne prednosti ni znal unovčiti, še več, Dolenjci so kar dva zadetka dosegli z igralcem manj.

Gledalci so v prvem polčasu spremljali kar razburljivo predstavo s kar nekaj priložnostmi, prvi pa je resno ogrozil vrata Jure Matjašič, ki je v 28. minuti s strelom z glavo zadel prečko. Pet minut pozneje so domači povedli, ko je po podaji Josipa Fučka v kazenskem prostoru do strela prišel Marin Perić in v drugem poskusu premagal Marka Pridigarja.

V 36. minuti so domači po drugem rumenem kartonu Nikole Žižića ostali z igralcem manj, a kljub temu v izdihljajih polčasa podvojili prednost. Leo Ejup je namreč izvrstno izvedel prosti strel in zadel s približno 30 metrov.

V drugem polčasu so bili več pri žogi gosti, saj so si čim prej želeli znižati zaostanek. A do prave priložnosti jim domači dolgo niso pustili. Vse do 78. minute, ko je Bojan Đukić zadel prečko. Zavrčani so ves čas napadali, gostitelji pa bolj ali manj čakali na protinapade. Že globoko v sodniškem dodatku pa je Zavrč doživel nov šok, saj je Urban Kramar po podaji Fučka, nekdanjega igralca Zavrča, s strelom z glavo povišal na končnih 3:0.

Preostala tri srečanja so bila odigrana v soboto.