Zavrč se je rešil, potem ko je slabo kazalo, saj so gostje vodili z 0:1, zapravili še nekaj izjemnih priložnosti, medtem ko Zavrčev as Albert Riera ni izkoristil enajstmetrovke. Foto: www.alesfevzer.com
Tahiraj zadel za zmago Zavrča

Zavrč je s tem popravil vtis iz finiša jesenskega dela sezone, saj je prej v devetih krogih le enkrat zmagal. Krka, ki na zadnjih štirih medsebojnih tekmah ni poznala poraza (tri zmage, en remi), je povedla že v peti minuti, ko je Josip Fuček izvedel kot, osamljeni Denis Mojstrović pa je natančno meril z glavo. V 76. minuti je Alen Vukčić zatresel svojo mrežo, zmagovalca pa je odločil Francesco Tahiraj, ki je po podaji Tuđana zadel z nekaj metrov. Junak srečanja je bil Matija Kovačič, ki je ubranil nekaj izjemnih priložnosti Krke, v prvi vrsti srečanje "na štiri oči" s Filipom Dangubićem.

Zlasti uvod drugega polčasa je bil zelo živahen. Tudi Krkin vratar Miodrag Mitrović je imel svoj šov, med drugim je v 49. minuti ubranil enajstmetrovko Albertu Rieri, ki jo je sodnik dosodil zaradi prekrška Luke Bogdana v kazenskem prostoru. Riera je med drugim v 62. minuti s prostega strela tudi stresel prečko.