Zmaga Domžal ob debiju Rožmana

Oba zadetka sta padla v končnici tekme. Najprej je Marko Alvir v 83. minuti zadel z glavo. Žoga se je od prečke odbila v tla in nazaj v igrišče, a so sodniki ocenili, da je s celotnim obsegom prečkala golovo črto.

Majer potrdil zmago
Nato pa je zmago domačih v 91. minuti potrdil Žan Majer, ki je po lepi podaji Jana Repasa sam prišel pred gostujočega vratarja Luko Janžekoviča in ga ugnal s strelom v spodnji desni kot. Statistika govori o rahli premoči Domžal: posest žoge 54:46, streli na gol 10:4 in streli v okvir vrat 2:2.

Domžalčane je prvič vodil novi trener Simon Rožman, ki je tako debitiral z zmago.

Preostale tekme bodo v soboto in nedeljo, ko bo vodilna Gorica ob 16.55 gostovala pri Olimpiji.