Krško in Rudar remizirala
Zadetek Eterovića v Krškem

Gostitelji so do točke prišli v 97. minuti, ko je po akciji iz kota z glavo iz neposredne bližine zadel Damjan Vuklišević. V 12. nastopu je dosegel prvi gol v prvi ligi ter preprečil tretji zaporedni poraz Krškega doma (Zavrč 0:1, Maribor 1:3) in četrto spomladansko zmago Rudarja v gosteh (Luka Koper 0:1, Krka 1:5, Zavrč 0:2). Sodnikov podaljšek je bil tako dolg (osem minut) zaradi čiščenja igrišča.
Rudar je v vodstvo v 32. minuti, ko še ni tako močno snežilo, s prostega strela popeljal Mate Eterović, kar je bil njegov sedmi zadetek v tej sezoni. Že predtem je imel dve priložnosti. Na drugi strani se je na začetku tekme sam pred Matejem Radanom znašel Luka Volarič, toda velenjski vratar je bil uspešnejši. V drugem polčasu v težkih razmerah ni bilo veliko nevarnih akcij.
Obe ekipi sta prekinili niz 12 tekem brez neodločenega izida in sta izenačeni pri 38 točkah.