Alvaro Morata je Realu v Ligi prvakov z golom v izdihljajih tekme prinesel dve točki. Foto: Reuters

Na portalu Športni SOS tokrat iščemo ekipe, ki so najbolj produktivne ob koncu tekme, torej v 90. minuti in sodnikovem podaljšku.

Vprašanja o športu, športni zgodovini in statistiki lahko pošljete po elektronski pošti ali Twitterju. Odgovore lahko preverite v arhivu.

838. Katera nogometna ekipa je dosegla največ golov v 90. minuti ali pozneje? Pred kratkim je to uspelo madridskemu Realu v 1. krogu Lige prvakov. Zanima me podatek za pet najmočnejših lig v zadnjih 10-15 letih.

Klemen Štrbenk

Občutek bralca Klemena je kar pravilen. Od leta 2000 je v petih najmočnejših ligah v Evropi prav Real zabil največ golov v 90. minutah ali pozneje. Podrobnosti so v spodnji tabeli.