Andraž Šporar je za prvi zadetek v dresu Arminie potreboval le 19. minut. Foto: Youtube

23-letni nogometaš je bil Arminijin junak uvodnega kroga prvenstva, saj je zabil zmagoviti gol v zadnji minuti tekme za uspeh proti novincu v ligi Regensburgu z 2:1.

Šporar je v igro vstopil pri izidu 1:1 v 71. minuti, ko je zamenjal Andreasa Voglsammerja. V 85. minuti je kazalo, da se bodo morali gostitelji pred več kot 15.000 gledalci bojevati za točko, saj je bil izključen Nils Teixeira.

Ob izteku 90. minute je grobo napako gostujoče obrambe izkoristil Šporar, ki je prestregel žogo, ki jo je branilec skušal vrniti vratarju in odločil tekmo.