Neymar je pripravljen za svetovno prvenstvo. Foto: EPA
Hulk
Hulk je takoj na začetku drugega polčasa povišal na 3:0. Foto: EPA

Mrežo Paname je načel zvezdnik Neymar v 27. minuti s prostega strela z 20 metrov, pet minut pred odmorom je na 2:0 povišal Dani Alves z natančnim strelom z roba kazenskega prostora z desnico.
V prvi akciji drugega polčasa je Neymar s peto mojstrsko zaposlil Hulka, ki je z levico dosegel tretji zadetek za Brazilce. Končni izid je postavil Willian v 73. minuti po novi podaji Neymarja.

Brazilci bodo 12. junija igrali prvo tekmo SP-ja proti Hrvaški, v skupini A sta še Mehika in Kamerun.

Švicarji v zadnjih minutah do zmage
Švicarji so na prijateljski tekmi v Luzernu premagali Peru z 2:0. Gostje so se zelo dobro upirali vse do 78. minute, ko je bil z glavo natančen Stephan Lichtsteiner. Zmago izbrancev Ottmarja Hitzfelda je potrdil Xherdan Shaqiri šest minut pred koncem. Peru, ki je na svetovnem prvenstvu zadnjič igral leta 1982, je nastopil brez zvezdnikov Claudia Pizarra, Jeffersona Farfana in Carlosa Zambrana.

Švicarji so proti Jamajki na prejšnji testni tekmi zmagali z 1:0. Na SP-ju bodo Švicarji igrali v skupini E z Ekvadorjem, Francijo in Hondurasom.