Slika, ki pove več kot tisoč besed. Foto: Reuters

Partizan je bil pred zadnjim krogom drugi v skupini L, pred Augsburgom je imel tri točke prednosti, za napredovanje pa mu je zadoščal tudi poraz z 2:1. Srbi so celo povedli, a so v 45. in 51. minuti prejeli dva gola.

Nato so dolgo držali ugodni zaostanek 2:1. Slabo napoved je v 81. minuti pomenila izključitev Andrije Živkovića, v predzadnji minuti rednega dela pa je preobrat končal Raul Marcelo Bobadilla, kar je pomenilo, da so Nemci skočili na drugo mesto, ki še zadnje vodi v izločilne boje.

Kot na spletni strani poroča B92, trener Partizana Ljubinko Drulović po tekmi ni dajal izjav. Uprava pa se je odločila za odstop zaradi zahtev navijačev. Ti so se takoj po tekmi zbrali pred prostori kluba in zahtevali odstop uprave. Portal Mocart pa piše, da so jih navijači dobesedno nagnali iz kluba.