Slaviša Stojanović je v prejšnji sezoni s Crveno zvezdo postal srbski državni prvak. Foto: MMC RTV SLO

Lierse je tokrat v 21. krogu klonil pred vodilnim Club Bruggejem, potem ko je že ob polčasu zaostajal z 0:5, gostom je delo z dvema uvodnima avtogoloma v 10. in 26. minuti olajšal kamerunski branilec Eric Matokou.

To je bil ob dveh remijih osmi poraz Stojanovićeve ekipe na zadnjih desetih tekmah, krog predtem je s 6:0 klonil tudi v gosteh pred Charleroijem. Lierse je s 14 točkami zadnji na prvenstveni lestvici.

Naslednja tekma Lierse čaka po novoletnem premoru v nedeljo, 18. januarja, v gosteh pri Anderlechtu - tudi s Stojanovićem na klopi? 45-letni slovenski strateg je klub prevzel na začetku septembra po odhodu Stanleyja Menza.