Zlatan Ibrahimović je mojster obvladovanja svojega telesa. Foto: Reuters

Zadetek sicer ni pomagal LA Galaxyju do zmage, saj je na tekmi Lige MLS izgubil proti Torontu s 5:3. Gostitelji so začeli udarno, saj so po dobre pol ure povedli že s 3:0.

Rekordni in magični trenutek je prišel tik pred koncem prvega polčasa, Jonathan dos Santos je s 40 metrov žogo poslal v kazenski prostor, kjer se je Ibrakadabra obrnil in žogo z udarcem iz borilnih veščin poslal v vratnico, od te pa se je odbila v gol. Galaxy je na krilih čudovitega gola v podobnem ritmu nadaljeval tudi v drugem polčasu, ko je že v 59. minuti izenačil na 3:3, a gostitelji so do konca tekme zabili še dvakrat in zmaga je ostala doma.