Nesrečni Igor Akinfejev je bil žrtev črnogorskega huligana. Foto: EPA
Fabio Capello
Selektor Rusije Fabio Capello je takole zapuščal zelenico v Podgorici. Foto: Reuters
Nenavaden gol Ibrahimovića

Incident se je zgodil v 22. sekundi srečanja, ko je bakla, ki je bila vržena s severne tribune za ruskimi vrati, zadela Akinfejeva v vrat in glavo. Ruski vratar je bil takoj prepeljan v bolnišnico. Njegovo stanje naj bi bilo stabilno.

V nadaljevanju je sledil tudi spopad med domačimi in ruskimi navijači. Po približno polurni prekinitvi pa se je tekma nadaljevala. Akinfejeva je zamenjal Jurij Lodigin.

Tekma v 67. minuti odpovedana
V 66. minuti je domači vratar Vukasin Poleksić ubranil enajstmetrovko Romanu Širokovu, le minuto pozneje pa je Dmitrij Kombarov nemškemu sodniku Denizu Aytekinu sporočil, da je vanj priletel predmet, tako da je Aytekin tekmo pri izidu 0:0 dokončno prekinil. Sledili sta tudi prerivanje med igralci in vnovično divjanje na tribunah. Kakšna bo usoda srečanja, še ni znano.