Slovenci so še v igri za evropsko prvenstvo. Foto: Ervin Čurlič

Slovenci so na prvi tekmi v soboto v Novi Gorici Azerbajdžan premagali s 4:1, tokrat pa so morali gostom priznati premoč.

Azerbajdžanci so povedli v 10. minuti, ko je bil uspešen Rahil Mamadov. V 23. minuti je Leo Štulac, ki je zadel tudi na prvi tekmi, izid izenačil. Tik pred iztekom prvega polčasa so spet nekaj več znanja pokazali gostje, v 45. minuti pa je končni izid postavil Elan Abduljajev.

Slovenci lovijo drugo mesto
Varovance selektorja Primoža Glihe septembra in oktobra čaka zaključek kvalifikacij za evropsko prvenstvo, obračuna z Azerbajdžanom pa sta bila tudi priprava na tekme z Irsko, Litvo in Srbijo, proti katerim bodo Slovenci lovili potrditev drugega mesta skupine 2, ki ga slovenska reprezentanca zaseda po sedmih odigranih tekmah.