Celjani v Zlatorogu spet premočni za Gorenje

V prvem polčasu je bilo srečanje ves čas izenačeno. Velenjčani so resda povedli s 6:4 in imeli nato napad za +3, a ga niso izkoristili. Pivovarji so jih ujeli, zadetek za vodstvo gostov z 11:10 po prvem delu pa je v zadnjih sekundah dosegel Mario Šoštarič. Odlično je branil Benjamin Burić, ki je zbral 12 obramb.

Po 17:17 Celjani stopili na plin
Tudi v nadaljevanju sprva ni kazalo na gladko zmago domačih. A po izenačenju na 17:17 je osam očitno zmanjkalo moči, saj so pivovarji zaigrali v prestavi višje, napravili delni izid 8:1 in odločili zmagovalca (25:18). Visoka prednost je pivovarje nekoliko uspavala, tako da so se gostje tri minute pred koncem približali na 23:26, vendar zmaga Celjanov ni bila v nobenem trenutku ogrožena. Blaž Janc, Luka Žvižej, Staš Skube in Mario Šoštarič so dosegli po pet golov.