Mitja Viler, Luka Zahović, Damjan Bohar in Marcos Tavares se veselijo vodstva v Domžalah. Foto: www.alesfevzer.com
Radomlje
V Zavrču brez zadetkov
Prvi zadnjemu zabil šest golov in sprostil napetost

Mariborčani so v Domžalah povedli v 11. minuti, ko je Mitja Viler podal iz kota, na prvi vratnici je lepo vtekel Luka Zahović in z glavo matiral vratarja Vjekoslava Andrića.
Trije goli Maribora v 25 minutah
Le štiri minute pozneje je semafor kazal 2:0. Po akciji Welleja Ndiayeja je Dalibor Volaš poslal predložek v sredino, kjer je bil na pravem mestu kapetan Marcos Tavares. Maribor je "blitzkrieg" dokončal v 25. minuti, ko je Volaš podal na levo stran kazenskega prostora, kjer je Viler s strelom "s prve" matiral Andrića.

Uspela generalka Maribora pred Olimpijo
Zmagovalec je bil s tem praktično odločen. Je pa Radomljanom uspelo zadeti, potem ko je bil v 66. minuti uspešen Goran Vuk, ki je po globinski podaji sam prišel pred Jasmina Handanovića in ga ukanil. Sledili so še trije goli Maribora. V 80. minuti je Volaš po akciji Tavaresa in Zahovića povišal na 4:1. V 86. minuti je Tavares odbito žogo Andrića potisnil v mrežo, piko na i vijoličasti zmagi pa je z drugim golom postavil Volaš. Vijoličasti so tako uspešno opravili generalko pred derbijem z Olimpijo, ki bo v sredo, 29. aprila, v Ljudskem vrtu.

V drugi tekmi dneva sta se Zavrč in Rudar razšla brez golov. Preostale tekme bodo v soboto.