David Ospina je zapustil nedeljsko tekmo tik pred koncem prvega polčasa. Foto: Reuters

30-letnega Kolumbijca so na tekmi po trčenju s tekmecem iz vrst Udineseja Ignaciem Pussettom morali odpeljati z igrišča na nosilih. Po poškodbi v 4. minuti je nadaljeval igro z obvezano glavo, potem pa se je v 40. minuti zgrudil in nezavesten obležal na tleh. Napoli je sporočil, da so testi, ki so jih opravili v bolnišnici, negativni in da Ospina nima možganskih poškodb. Izbranci Carla Ancelottija so zmagali s 4:2 in so na drugem mestu italijanskega prvenstva.

Vratar, ki je do zdaj zbral 93 nastopov za Kolumbijo, pa svojim rojakom tako ne bo mogel pomagati na tekmah z Japonsko in Južno Korejo konec tedna.