Ko je Marjan Manfreda v 34. minuti povišal na 3:0, je zadišalo po jeseniški zmagi. Foto: BoBo

Za jeseniško vodstvo sta v prvi tretjini poskrbela Nate Di Casmirro in Jaka Ankerst, v 34. minuti pa je na 3:0 povišal Marjan Manfreda. Potem pa se je Jeseničanom ustavilo, do konca pa so zadevali le še gostje. Ti so poskrbeli za popoln preobrat in zmagoviti zadetek dosegli v 57. minuti, ko je bil uspešen Kevin Puschnik. Razmerje strelov je bilo 40:37 za domače.

Jesenice z Lustenauom
Po sobotnih tekmah so najboljše tri ekipe iz te skupine (Rittner, Pustertal in Asiago) izbirale tekmece za četrtfinale. Rittner je izbral Neumarkt, Pustertal Cortino, Asiago pa Feldkirch. Jeseničanom je ostal zadnji tekmec, Lustenau. Končnica se bo začela v sredo.