Ljubljančani so ves čas tekme nadzorovali položaj. Prvi niz so dobili gladko, v drugem sicer zapravili pet točk prednosti, a bili v končnici spet bolj zbrani od tekmeca, v tretjem nizu pa so do drugega tehničnega odmora ohranjali majhno prednost, po njem pa dodali plin in gladko dosegli zmago. Foto: BoBo

Zmagali smo s 3:0, vsekakor sem zadovoljen. Mislim, da smo odigrali dobro tekmo, ne pa najboljše. Vem, da je še precej prostora za napredek tako pri nas kot pri Kamniku. Še ena tekma je pred nami in cilj je le en, zmaga.

Diko Purič, odbojkar ACH Volleyja
ACH lahko svoj 14. zaporedni naslov osvoji že v torek, ko bo v Tivoliju na sporedu tretja tekma. Če jo bo dobil, bo prvenstvo končal brez poraza. Foto: BoBo