EP v odbojki 2015 - Arhiv

Odbojkarji zaradi dveh točk oziroma Bakuja brez možnosti za Rio

EP v odbojki 2015 Odbojkarji zaradi dveh točk oziroma Bakuja brez možnosti za Rio

20.10.2015

Zdaj je tudi uradno potrjeno, da se slovenskim odbojkarjem ni uspelo uvrstiti na evropski kvalifikacijski turnir za olimpijske igre prihodnje leto.

Selektor Giani prepeval na paradi sredi Ljubljane

EP v odbojki 2015 Selektor Giani prepeval na paradi sredi Ljubljane

19.10.2015

Slovenija je po neverjetni srebrni medalji rajala z odbojkarji, selektor Giani je pel karaoke, župan Janković pa je slavje izkoristil za veliko obljubo. Po pristnem sprejemu na brniškem letališču

EP v odbojki 2015 Video: Fantje, ki so šli do konca, spet v objemu domačih

19.10.2015

Srebrni slovenski odbojkarji so ob 9.44 pristali na brniškem letališču. Prvi je ob navdušenju navijačev skozi vrata v letališki avli stopil kapetan Tine Urnaut.

Andrea Giani

EP v odbojki 2015 Andrea Giani

19.10.2015

Ko so navijači po finalu skandirali moje ime, sem jokal od sreče, to je bil dokončni dokaz, da smo skupaj opravili odlično delo. Selektor odbojkarjev Andea Giani po osvojeni srebrni medalji. Vir: STA

Giani: Imamo potencial, da krojimo svetovni vrh

EP v odbojki 2015 Giani: Imamo potencial, da krojimo svetovni vrh

19.10.2015

Tvorec slovenskega uspeha, selektor Andrea Giani, je prepričan, da ima reprezentanca še prostor za napredek, obžaluje pa, da ne bodo igrali olimpijskih kvalifikacij.

Podvig, ki bo zaznamoval slovensko športno zgodovino

EP v odbojki 2015 Podvig, ki bo zaznamoval slovensko športno zgodovino

19.10.2015

Slovenski odbojkarji so bili hit 29. evropskega prvenstva in so Slovenijo kot 14. državo v zgodovini uvrstili med dobitnike kolajn.

Video/foto: Niti poraz ni skazil slovenske pravljice

EP v odbojki 2015 Video/foto: Niti poraz ni skazil slovenske pravljice

18.10.2015

Slovenski odbojkarji so bili za izjemne predstave na evropskem prvenstvu nagrajeni s srebrno medaljo.

Šest razlogov, zakaj je treba ceniti slovenske odbojkarje

EP v odbojki 2015 Šest razlogov, zakaj je treba ceniti slovenske odbojkarje

18.10.2015

Slovenski odbojkarji so z uvrstitvijo v finale EP-ja poskrbeli za eno najneverjetnejših in najuspešnejših zgodb slovenskega moštvenega športa. A ta uspeh ni edini razlog, da jih izjemno cenim.

Urnaut: V finalu nas bo težko kdo ustavil

EP v odbojki 2015 Urnaut: V finalu nas bo težko kdo ustavil

17.10.2015

"Vesel sem, skačem, pojem, vriskam, normalno, prišli smo do fantastične zmage in uvrstitve v finale," je čustva po zgodovinski zmagi slovenskih odbojkarjev opisoval selektor Andrea Giani.

Spektakularno: Slovenija gre naprej - v finale s Francijo!

EP v odbojki 2015 Spektakularno: Slovenija gre naprej - v finale s Francijo!

17.10.2015

Izjemno, slovenski odbojkarji so poskrbeli za enega največjih uspehov slovenskega športa, saj so v polfinalu evropskega prvenstva v Sofiji s 3:1 v nizih premagali velesilo Italijo.

S hladnimi glavami in velikim srcem nad Italijo

EP v odbojki 2015 S hladnimi glavami in velikim srcem nad Italijo

17.10.2015

Tine Urnaut pred današnjim polfinalom EP-ja poudarja, da bo Slovenija še bolj motivirana kot sicer: " Lepše je, če lahko jaz vso sezono zafrkavam soigralce, da sem jih premagal, kot da oni mene."

Slovenci azzurre izzivajo polni samozavesti

EP v odbojki 2015 Slovenci azzurre izzivajo polni samozavesti

16.10.2015

Slovenska odbojkarska reprezentanca v polfinalu EP-ja proti veliki Italiji! Kako sanjski razplet, ki pa pred nenavaden izziv postavlja selektorja Andreo Gianija.

Urnaut: Klubska slačilnica in dekle še dodaten motiv

EP v odbojki 2015 Urnaut: Klubska slačilnica in dekle še dodaten motiv

16.10.2015

Kapetan odbojkarjev Tine Urnaut je eden najzaslužnejših, da bo Slovenija igrala v polfinalu EP-ja. Skozi ves turnir kaže odlične predstave, v četrtfinalu pa je pokazal, da je tudi psihično močan.

Slovenski odbojkarji v družbi zbiralcev medalj

Športni SOS Slovenski odbojkarji v družbi zbiralcev medalj

16.10.2015

Slovenska odbojkarska reprezentanca je z uvrstitvijo v polfinale evropskega prvenstva pripravila najlepšo zgodbo v slovenskih ekipnih športih z letnico 2015.

Giani o uspehu imena Andrea: Massi je že zmagal, jaz bom to še moral

EP v odbojki 2015 Giani o uspehu imena Andrea: Massi je že zmagal, jaz bom to še moral

15.10.2015

Eden izmed glavnih piscev izjemne slovenske odbojkarske zgodbe je selektor Andrea Giani. V polfinalu bo z anj poseben dvoboj, saj se bo srečal z Italijo, v dresu katere je vrsto let blestel.

Za 180 evrov na polfinale spodbujati slovenske odbojkarje

EP v odbojki 2015 Za 180 evrov na polfinale spodbujati slovenske odbojkarje

15.10.2015

Odbojkarska zveza Slovenije v sodelovanju s svojim partnerjem, turističnim podjetjem Kompas, ponuja možnost ogleda zaključnih bojev evropskega prvenstva v Sofiji.

Slovenska odbojkarska poezija in fantazija

EP v odbojki 2015 Slovenska odbojkarska poezija in fantazija

15.10.2015

V soboto bodo odbojkarji po rokometaših in košarkarjih še kot tretji predstavniki slovenskih ekipnih športov zaigrali v polfinalu največjih tekmovanj.

Pet mesecev podredili reprezentanci, zdaj končno nagrajeni

EP v odbojki 2015 Pet mesecev podredili reprezentanci, zdaj končno nagrajeni

15.10.2015

Čeprav je selektor Andrea Giani fantom po zmagi dovolil, da zmerno proslavijo svoj uspeh, pa ti tega niso izkoristili.

Giani: Slovenija lahko postane tudi evropski prvak

EP v odbojki 2015 Giani: Slovenija lahko postane tudi evropski prvak

14.10.2015

"Fantastično, za številne neverjetno, zame ne. Ne morem reči, da sem nekaj takega pričakoval, a vedel sem, da imamo možnosti," je bil prvi komentar Andree Gianija po uvrstitvi slovenskih odbojkarjev ...

Fantastično: Slovenci utišali svetovne prvake!

EP v odbojki 2015 Fantastično: Slovenci utišali svetovne prvake!

14.10.2015

Slovenski odbojkarji so prekosili samega sebe, saj so na evropskem prvenstvu v Sofiji s 3:2 v nizih premagali svetovne prvake Poljake in se uvrstili v polfinale. Kakšna drama.