EP v odbojki 2017 - Arhiv

Evropsko zlato za ruske odbojkarje, Slovenci 8.

EP v odbojki 2017 Evropsko zlato za ruske odbojkarje, Slovenci 8.

3.9.2017

Ruski odbojkarji so postali novi evropski prvaki, po trdem boju so v finalu s 3:2 v nizih ugnali Nemce. Slovenija je na EP-ju na Poljskem zasedla 8. mesto.

Giani še drugič zapored v finalu evropskega prvenstva

EP v odbojki 2017 Giani še drugič zapored v finalu evropskega prvenstva

2.9.2017

Odbojkarska reprezentanca Nemčije je v polfinalu evropskega prvenstva po velikem preobratu premagala Srbijo s 3:2.

Kovač: Izgubili smo značaj in srce

EP v odbojki 2017 Kovač: Izgubili smo značaj in srce

1.9.2017

"Treba se je boriti žogo za žogo, točko za točko in se počasi vračati. A mi smo se samo gledali," je po izpadu Slovenije z odbojkarskega EP-ja dejal selektor Slobodan Kovač.

Odbojkarsko prvenstvo stare celine leta 2019 tudi v Sloveniji

EP v odbojki 2017 Odbojkarsko prvenstvo stare celine leta 2019 tudi v Sloveniji

1.9.2017

Evropska odbojkarska zveza (CEV) je na letnem kongresu, ki poteka v okviru evropskega prvenstva na Poljskem, razkrila, da bo prihodnje evropsko prvenstvo, leta 2019, v Franciji, Sloveniji, na ...

Strašni Rusi končali slovenske sanje o novem podvigu

EP v odbojki 2017 Strašni Rusi končali slovenske sanje o novem podvigu

31.8.2017

Slovenska odbojkarska reprezentanca na evropskem prvenstvu ne bo ubranila srebrne medalje. Njena pot se je končala v četrtfinalu, saj so bili Rusi v Krakovu močnejši s 3:0.

Apetit iz jedilnice so prenesli na igrišče

EP v odbojki 2017 Apetit iz jedilnice so prenesli na igrišče

31.8.2017

Slovenske odbojkarje je pred tekmo s Poljsko že marsikdo nekam poslal. Spletni komentatorji po porazu z Bolgari, pa tudi selektor v garderobi.

Slovenci v Krakovu pogasili peklensko vzdušje

EP v odbojki 2017 Slovenci v Krakovu pogasili peklensko vzdušje

30.8.2017

Slovenski odbojkarji so v peklenskem vzdušju v dvorani v Krakovu premagali Poljake (0:3) in se uvrstili v četrtfinale letošnjega evropskega prvenstva. Za polfinale bodo morali preskočiti rusko oviro.

Bolgari boleče razkrili vse slovenske slabosti

EP v odbojki 2017 Bolgari boleče razkrili vse slovenske slabosti

28.8.2017

Slovenska odbojkarska reprezentanca je na EP-ju drugič zapored izgubila s 3:0, tokrat z Bolgarijo. V repasažu za četrtfinale bo treba premagati Poljake.

Slovenci proti Bolgarom po zmago in drugo mesto

EP v odbojki 2017 Slovenci proti Bolgarom po zmago in drugo mesto

27.8.2017

Slovenski odbojkarji, ki so na evropskem prvenstvu dosegli zmago nad Španci in poraz proti Rusom, v ponedeljek čaka dvoboj z Bolgarijo.

Bojeviti Slovenci izgubili napete končnice proti Rusom

EP v odbojki 2017 Bojeviti Slovenci izgubili napete končnice proti Rusom

26.8.2017

Slovenski odbojkarji so na evropskem prvenstvu na Poljskem izgubili razburljiv dvoboj z Rusijo, odbojkarska velesila je slavila s 3:0 (25, 28, 22). Rusi so Slovencem zadali prvi poraz na EP-ju.

Rusija prva

EP v odbojki 2017 Rusija prva "ura resnice" za Slovence

25.8.2017

Slovenski odbojkarji na evropskem prvenstvu na Poljskem so po gladki zmagi nad Španijo misli že preusmerili na Rusijo, ki bo v soboto realnejši pokazatelj, kakšen je domet Slovenije.

Odbojkarji na krilih sijajnega Šterna za uvod strli Špance

EP v odbojki 2017 Odbojkarji na krilih sijajnega Šterna za uvod strli Špance

24.8.2017

Slovenci so zmagovito začeli letošnje evropsko prvenstvo v odbojki. V Krakovu so s 3:0 (25, 15, 16) premagali nekdanje evropske prvake Špance.

Španci najslabši na papirju, a ne gre jih podcenjevati

EP v odbojki 2017 Španci najslabši na papirju, a ne gre jih podcenjevati

23.8.2017

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo v četrtek v Krakovu začela braniti senzacionalno srebro s prejšnjega evropskega prvenstva v Bolgariji.

Tine Urnaut: Za dopust se zmenite s Stojčevom

EP v odbojki 2017 Tine Urnaut: Za dopust se zmenite s Stojčevom

23.8.2017

" Vemo, da lahko premagamo vrhunske ekipe. Toda - kar si naredil včeraj, danes ne pomeni nič ," se kapetan odbojkarjev Tine Urnaut zaveda, da se na vsakem prvenstvu zgodba začne znova.

Slovenija na EP-ju lahko

EP v odbojki 2017 Slovenija na EP-ju lahko "premaga vsakogar"

22.8.2017

V četrtek se bo na Poljskem začelo 30. evropsko odbojkarsko prvenstvo. Na njem bo sodelovalo 16 reprezentanc, ki bodo razdeljene v štiri skupine, med njimi bodo tudi Slovenci.

Preveč slovenskih napak v ključnih trenutkih

EP v odbojki 2017 Preveč slovenskih napak v ključnih trenutkih

18.8.2017

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je izgubila zadnje pripravljalno srečanje pred evropskim prvenstvom na Poljskem. Srbi so v Beogradu še drugil ugnali Slovence, tokrat s 3:0 (22, 25, 23).

Srbi v Beogradu po dveh urah ugnali Slovence

EP v odbojki 2017 Srbi v Beogradu po dveh urah ugnali Slovence

17.8.2017

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je v Beogradu na predzadnjem pripravljalnem srečanju pred nastopom na evropskem prvenstvu na Poljskem po dveh urah boja morala priznati premoč Srbom, ki so ...

Na evropsko prvenstvo brez Klemna Čebulja

EP v odbojki 2017 Na evropsko prvenstvo brez Klemna Čebulja

16.8.2017

Za slovensko reprezentanco je dober mesec priprav, ki jih bodo sklenili v Srbiji. Počasi se oblikuje ekipa, ki bo nastopila na evropskem prvenstvu na Poljskem.

Slovenci so se Italijanom oddolžili za poraz

EP v odbojki 2017 Slovenci so se Italijanom oddolžili za poraz

9.8.2017

Slovenski odbojkarji so po torkovem porazu tokrat dobili pripravljalno tekmo proti Italiji. V Cavaleseju so bili boljši z 1:3 (-22, 23, -20, -22).

Slovenski odbojkarji nemočni proti olimpijskim podprvakom

EP v odbojki 2017 Slovenski odbojkarji nemočni proti olimpijskim podprvakom

8.8.2017

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je morala v Caveleseju priznati premoč gostiteljem pripravljalne tekme za evropsko prvenstvo. Italijani so bili boljši s 3:0 (22, 15, 15).