Preostali športi
Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 3.0 od 12 glasov Ocenite to novico!
Tom Brady
Tom Brady je po zadnjem zadetku takoj pokazal, da sledi akciji za dve točki. Foto: Reuters

Brady s petim zadetkom Patriotom prinesel zmago

Pregled 3. tedna Lige NFL
25. september 2017 ob 07:33
New York - MMC RTV SLO

Nogometaši New Englanda so v 3. tednu Lige NFL v izdihljajih tekme v gosteh premagali Houston s 36:33.

Junak tekme je bil Tom Brady, ki je vrgel kar pet podaj za zadetek (25/35, 378 jardov). Gostitelji so 2 minuti in 24 sekund pred koncem tekme s četrtim zadetim prostim strelom Ka'imija Faibairna pobegnili v vodstvo 33:28. Patrioti so se v zadnjem napadu dvakrat znašli v škripcih (3. poskus in 12 ter 3. poskus in 18), a je Brady obakrat sčaral rešitev, prvič je našel Roba Gronkowskega, drugič pa Dannyja Amendolo. Že v naslednji akciji je odločilno podajo za zadetek ujel Brandin Cooks.

Edina brez poraza sta Kansas City in Atlanta. Prvi je v gosteh premagal LA Chargerse s 27:10, drugi pa v gosteh Detroit s 30:26.