Rueben Randle je dobre tri minute pred koncem po teku, dolgem za 41 jardov, popeljal gostitelje v vodstvo z 32:14. Foto: Reuters

Giantsi so v prvih dveh nastopih v zadnji četrtini zapravili 10 točk prednosti proti Dallasu in Atlanti, a na koncu ostali brez ene zmage. Tokrat so odigrali bolje, Eli Manning (23/32, 279 jardov) je vrgel dve podaji za zadetek, enega pa je po tleh dosegel še Andre Williams.

"Pomembno je, da smo končno dosegli zmago. To prav gotovo pomaga pri dvigu samozavesti, zdaj vemo, da smo sposobni dosegati uspeh. Jasno je, da moramo popraviti še precej stvari, to je očitno, a dober občutek je, da smo končno slavili," je bil zadovoljen Rashad Jennings.

Gostujoči podajalec Kirk Cousins ni imel svojega večera, saj je vrgel dve prestreženi podaji. Giantsi mu očitno ne ležijo, saj je lani proti temu nasprotniku vrgel kar štiri prestrežene podaje.