Peyton Manning je v skoraj popolni tekmi sicer izgubil eno žogo. Foto: Reuters
Terrelle Pryor
Terrelle Pryor je poskrbel za najdaljši zadetek na tekmi (Denarius Moore je znižal na 17:7 po ujeti podaji, dolgi 73 jardov), ob koncu tekme pa se je lažje poškodoval. Foto: Reuters

Manning je zaključil 32 od 37 podaj, s katerimi je nabral 374 jardov in tri zadetke. Po treh tekmah ima v statistiki 12 podaj za zadetek, kar še ni uspelo nikomur v dolgi zgodovini te lige (Tom Brady je pred dvema letoma zbral 11 podaj, rekord v celotni sezoni pa ima prav tako Brady - 50 leta 2007).

Vse zadetke je dosegel v prvem polčasu, ko so se z žogo v končni coni znašli Eric Decker, Wes Welker in Julius Thomas, Matt Prater pa je dodal še dva prosta strela. Ob polčasu je bilo tako 27:7.

Raidersi so dosegli tri zadetke, v posebni vlogi se je znašel tekač Darren McFadden, ki je tik pred koncem tretje četrtine podal Marcelu Reecu za znižanje na 30:14. McFadden je pozneje v končno cono prikorakal še sam in 75 sekund pred koncem postavil izid tekme.

MMC-jeve ocene za 3. teden

Kirurg tedna: Peyton Manning
V drugem polčasu, ko je bil razplet tekme že znan, se je napad Denverja začel zanašati na tek, sicer bi bil končni izkupiček Manninga še višji. V oči bodeta odličen odstotek zaključenih podaj (86,5) in visok indeks podaj (135,8).

Buldožer tedna: DeMarco Murray
Tekač Dallasa je pri gladki zmagi nad St. Louisom zbral kar 175 jardov in en zadetek. Dallas je zdaj nesporni favorit v svoji diviziji.

Lovilec tedna: Santonio Holmes
Naječ jardov je sicer pridobil Antonio Brown (196 jardov), a njegov Pittsburgh ni imel nikakršnih možnosti proti Chicagu. Holmes je z vsega petimi ujetimi podajami zbral kar 154 jardov, zadetek in pomagal pri pomembni zmagi NY Jetsov.

Igralec tedna: Ryan Tannehill
Podajalec Miamija je eden glavnih vzrokov, da je Miami prvič po letu 2002 sezono začel s tremi zmagami. S preudarno igro je tokrat poskrbel za presenetljivo zmago nad Atlanto. Za zadnji zadetek je poskrbel 38 sekund pred koncem tekme.