Staš Skube je bil z desetimi goli prvi strelec tekme v Škofji Loki. Foto: RK Gorenje

Izid je bil izenačen le pri 1:1, nato pa so na parketu zagospodarili domači, ki so naredili delni izid 5:0 in že v prvem polčasu vodili z 19:9. Dvomov o zmagovalcu je bilo hitro konec, razlika pa je naraščala in tri minute pred koncem so državni prvaki povedli že s + 21 (43:21).

Z osmimi goli je izstopal Tilen Kodrin, domači strateg Branko Tamše pa je bil lahko zadovoljen z učinkovitostjo celotne ekipe, saj se je med strelce vpisalo kar 12 celjskih igralcev.

Škofjeločani niso bili kos Velenjčanom
Na vrhu lestvice ostaja Gorenje, ki je z 38:29 slavilo v Škofji Loki. Gorenjci so korak s favoriti držali do izida 21:23, nato pa so ose vse dvome o zmagovalcu rešile z delnim izidom 6:1 za 29:22 v 44. minuti. Staš Skube je dosegel 10 golov, Mario Šoštarič pa devet.