Gostitelji so se Celjanom kar dolgo dobro upirali. Med drugim so prvi polčas končali le s tremi zadetki zaostanka, še v 20. minuti pa je bilo izenačeno na 10:10. V drugem polčasu so gostitelji v 36. minuti še prišli na dva gola zaostanka, toda sledile so minute v znamenju Celjanov, ki so v 40. minuti po golu Igorja Anića zadeli za 22:16. Največja prednost je znašala osem golov po zadetku Davida Razgorja v 45. minuti za 25:17.

Prednost so gostje brez težav zadržali. V domači vrsti je bil s šestimi zadetki najboljši Simon Stopar, pri gostih pa s petimi William Accambray. Celjane, za katere je 23 obramb zbral Aljaž Panjtar, zdaj čakajo trije dnevi priprav na nedeljski dvoboj v Ligi prvakov proti Zaporožju.

Ribnica ostaja na vrhu točkovno izenačena s Celjem, potem ko je z 29:17 zmagala v Trebnjem. Rok Setnikar je za Ribničane dosegel devet golov.