Beloruski prvak je bil za slovenskega prevelik zalogaj, Meškov je v 6. krogu zmagal četrtič, Celjani pa so četrtič izgubili.

Gostitelji so sredi prvega polčasa povedli za štiri zadetke. V 17. minuti se je Celje približalo le na gol zaostanka, a se je v 21. minuti spet znašlo na -4 (12:8). Prednost Meškova je nato le še naraščala, v 29. minuti je vodil z 18:10, v izdihljajih prvega polčasa pa sta Gal Marguč in David Razgor znižala na 18:12.

Dva hitra gola na začetku drugega dela sta vlila nekaj novega upanja v celjski tabor, a je Meškov hitro odgovoril in v 33. minuti znova ušel na +5. Celjani so hiteli zaključevat napade in zato po nepotrebnem izgubljali žoge, obramba ni bila trdna, napad pa brez idej. Belorusi so v 42. minuti povedli s 27:19, v 51. pa z 31:23 in zmagovalec je bil dokončno odločen.
V soboto bo Celje v Ligi prvakov gostovalo v Kielcah pri aktualnem evropskem prvaku.