Pajoviču se nasmiha prva evropska krona. Foto: RTV SLO

Po nervoznem začetku in izidu 3:3 v 15. minuti so se gostje odlepili na 8:3, razliko pa obdržali do polčasa. Tudi v nadaljevanju je bila granitna obramba varovancev Talanta Dušebajeva pretrd oreh za domače, ki niso imeli pravih rešitev.

Zvezdniška ekipa je v 51. minuti povedla že s 22:12, nato pa v končnici domačim le dovolila, da so nekoliko ublažili težak poraz.

Odlični Arpad Šterbik je za zmagovalce zbral 22 obramb, Mirza Džomba in Olafur Stefansson pa sta zabila po 5 golov, kar je na nasprotni strani uspelo tudi Rocasu.

Med strelce sta se vpisala Zoran Lubej (2) in Aleš Pajovič (1), ne pa tudi Sergej Rutenka, ki ni igral veliko.