Rok Golčar je bil s šestimi zadetki najučinkovitejši pri Gorenju. Foto: RK Gorenje Velenje/Goran Vadlja Kamenjašević
Zagreb pretrd oreh za Velenjčane

Srečanje je bilo izenačeno le na začetku, nato pa so varovanci slovenskega selektorja Veselina Vujovića dodali plin. Pomembno vlogo so imeli tudi vsi trije Slovenci David Miklavčič, Matevž Skok in Darko Cingesar, ki so začeli v prvi postavi Zagreba. Polčas se je končal s 13:7.
Zagreb opravil generalko za Celje
Tudi drugi del na igrišču ni premešal kart. Ko so se igralci Marka Šibile približali na štiri gole zaostanka (11:15), so Zagrebčani znova strnili vrste in v 52. minuti povedli že s plus 9 (24:15). Dvoboj je bil s tem odločen. Zagreb je tako uspešno opravil generalko pred sobotno uvodno tekmo Lige prvakov proti Celju.

Rok Golčar je bil s šestimi zadetki najboljši strelec Gorenja, medtem ko je na drugi strani Stipe Mandalinić zadel devetkrat. Miklavčič je dosegel pet golov, Cingesar pa tri.