Krimovke se niso prebile v četrtfinale. Alja Koren je na Madžarskem dosegla devet golov. Foto: www.alesfevzer.com
Krimovke nemočne na Madžarskem

Ljubljančanke, ki so na Madžarskem potrebovale točko, so dobro začele in povedle s 3:0, a favorizirane domačinke so hitro izenačile, nato pa v 17. minuti prvič na tekmi povedle (7:6).
Gostje so korak s tekmicami držale nekje do 22. minute, ko je bilo 10:10, potem pa so gostiteljice dosegle pet zadetkov zapored in pobegnile na 15:10. Prednost petih zadetkov so evropske prvakinje nesle tudi v drugi polčas.

V drugem delu so Madžarke hitro povečale prednost. Tako je v 32. minuti razigrana Stine Bredal Oftedal, ki je bila z 11 goli najboljša strelka, zadela že za 19:12 in tako praktično odločila tekmo.

Pri Ljubljančankah je Alja Koren dosegla devet golov, Tjaša Stanko jih je dodala pet.