Gorenje iz Prešova z novim porazom

Tatran, ki je pred dvema mesecema izločil Velenjčane v boju za Ligo prvakov, je bil spet premočan za slovenske podprvake.

Premehka obramba gostov
Domači so praktično vseskozi vodili. Že v prvem polčasu za tri zadetke, ob polčasu pa je semafor kazal 16:15. Pri Slovakih je dobro branil vratar Igor Čuprina.

Velenjčani so v nadaljevanju neuspešno lovili Tatran. V napadu jim je še šlo, a je bila njihova obramba preslaba, tako da so domači vseskozi držali prednost treh ali štirih zadetkov in srečanje mirno pripeljali do konca.

Osem golov Mitrovića
Pri gostih je Luka Mitrović dosegel osem golov, medtem ko jih je Nejc Cehte dodal sedem. Ose so nastopile brez poškodovanega kapetana Nika Medveda.