Kielce so se Celjanom oddolžile za poraz na prvi medsebojni tekmi. Žiga Mlakar (na fotografiji) je dosegel pet golov. Foto: www.alesfevzer.com

Celjani so slabo odprli tekmo in si že v 14. minuti pridelali pet golov zaostanka. V nadaljevanju so kljub izključitvi Žige Mlakarja naredili delni izid 4:0 in znižali zaostanek na 12:11. Do 28. minute so držali korak s poljskimi prvaki (17:19), na odmor pa so odšli z zaostankom štirih golov (17:21).

Vse možnosti za zmago so izbranci Branka Tamšeta izgubili na začetku drugega dela, ko so Kielce povedle z desetimi goli razlike. Do znosnejšega poraza so Celjani prišli v sami končnici tekme.

V celjski ekipi sta bila najučinkovitejša Igor Anić s šestimi in Mlakar s petimi goli. Pri Poljakih se je s šestimi zadetki najbolj izkazal Manuel Štrlek. Blaž Janc je vknjižil tri zadetke, Dean Bombač in Uroš Zorman pa po enega.

Za preboj v osmino finala Celjani v zadnjih dveh krogih potrebujejo zmagi proti Aalborgu in Veszpremu, ob tem pa mora Brest do konca ostati brez točk.