Velenjčani ohranjajo točko prednosti pred Celjani. Moštvi bosta o prvaku odločili 27. maja v Zlatorogu. Foto: www.alesfevzer.com
Celjani so se poigrali z Mariborom

Velenjčani so z 29:23 odpravili Riko Ribnico. Ribničani so se v prvem polčasu dobro upirali nasprotniku, ki je vodil le s 14:12.

Gosti so na začetku drugega polčasa z dvema goloma pobegnili na varnejšo razliko, v 43. minuti povedli za pet golov (19:14), v 53. za šest (25:19) in tekmo mirno pripeljali do konca. Mario Šoštarič je dosegel sedem golov.

Celjani so s 37:22 ugnali Maribor Branik. Pivovarji so že ob polčasu vodili s 24:11. Blaž Janc in Gal Marguč sta dosegla po osem golov.