Velenjčane v nedeljo čaka še prva tekma v Ligi prvakov, ko v Rdečo dvorano prihaja Ademar Leon. Foto: BoBo

"Ose" so temelje za zmago postavile že v prvi polovici tekme. Z zavzeto igro so v 13. minuti povedle s 7:3, nato pa postopoma večale svojo prednost in največ vodile za sedem golov.

Velenjčani v drugem polčasu niso popustili niti za ped, kakovostna razlika med njimi in rokometaši iz predmestja Beograda je bila preveč očitna, na koncu so zasluženo in prepričljivo slavili z veliko prednostjo. V velenjski ekipi je bil najbolj učinkovit Niko Medved, ki je vseh svojih sedem golov dosegel v prvem polčasu, po pet golov sta dosegla Ibrahim Haseljić in Gregor Potočnik.

Velenjčani so tako uspešno opravili generalko pred uvodnim obračunom Lige prvakov, ko v nedeljo v Rdečo dvorano prihaja Ademar Leon.