Celjani so se odlično borili

Tekma je bila bolj izenačena, kot kaže končni izid. Slovenski prvaki so začeli odlično, saj so povedli s 4:1. Vodili so večji del polčasa, a gostiteljem je ob koncu uspel delni niz 5:1, s katerim so odšli na odmor z vodstvom 18:14.

Korak držali do 27:26
Varovanci Branka Tamšeta so v nadaljevanju ves čas lovili Parižane in se nekajkrat približali na gol zaostanka, nazadnje na 27:26. A tudi drugi polčas se je končal z domačo serijo 5:1. Pri Celjanih je bil najbolje razpoložen Žiga Mlakar, ki je dosegel deset golov.

Mlakar: Nismo se jih ustrašili
"Čestitke fantom za borbeno predstavo od prve do zadnje minute, res smo se borili. Vemo, da je na nasprotni strani stala ekipa samih zvenečih imen. Nismo se jih ustrašili, pokazali smo, da lahko igramo proti vsaki ekipi. S pozitivnimi mislimi gremo lahko v naslednjo tekmo, ki je za nas zelo pomembna," je po tekmi misli strnil Mlakar. Prihodnji teden v Zlatorog prihaja Meškov.